Donald Tusk jest obecnie jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci europejskiej sceny politycznej. Jak mówi się w ostatnim czasie w kuluarach, jego kariera w Brukseli może już wkrótce dobiec końca. Czy jednak chcesz, aby w takich okolicznościach powrócił on do Polski, aby w kraju zawalczyć o najbardziej prestiżowe stanowiska?

Nie wiadomo, jak długo obecny przewodniczący Rady Europejskiej będzie jeszcze spełniał swój unijny sen. Od tygodni słyszy się bowiem o tym, że zostanie on pozbawiony wspólnotowych funkcji, co skłoni go do powrotu do państwa pochodzenia.

ZOBACZ TAKŻE: Dzień opozycji! Tusk zrezygnuje ze 110 tys. pensji, by…

Czy Donald Tusk zdecyduje się na burzliwy krok?

Jeżeli realnie do tego dojdzie, najpewniej będzie on próbował zdobyć władzę w Polsce poprzez ubieganie się o fotel głowy państwa lub szefa Rady Ministrów. Zdania obywateli naszego kraju na ten temat są jednak znacząco podzielone, utrzymując ewentualny powrót Tuska do kraju w atmosferze niemałego skandalu.

Czy gdybyś mógł już dziś zadecydować o przyszłości byłego polskiego premiera, poparłbyś wznowienie jego kariery na krajowej scenie politycznej? Koniecznie zdradź nam swoją opinię w krótkiej sondzie!

ZOBACZ TAKŻE: Tak brutalnie Tuska jeszcze nie potraktowano. Zrobili z niego…

Czy Donald Tusk powinien wrócić do polskiej polityki?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Jak Tusk radzi sobie w Brukseli? Internauci nie zostawiają na nim suchej nitki! [MEMY]


Jak Tusk zachowywał się w szkole? Oburzające! 10 nieznanych faktów z jego życia

...

Zobacz również

Zobacz również