koks(1)
fot. pixabay.com
Karol Zaborowski - 25 Listopada 2018

Kokaina w polskich sklepach! Policja milczy, klienci są w szoku

Sokołów Podlaski oraz dwa inne miasta w naszym kraju stały się miejscem niecodziennej sytuacji. To właśnie w tym mieście zostały odnalezione narkotyki w jednym ze sklepów. Jak się szybko okazało, nie był to pojedynczy przypadek.

Sokołów Podlaski w tym momencie dokładnie prześwietlany jest przez polską policję, a to za sprawą niezwykłego znaleziska, które zostało odkryte w jednym ze sklepów. Pracownicy tej placówki natrafili na woreczki z kokainą, które schowane były w kartonach z bananami. Łącznie w tym jednym sklepie odnaleziono narkotyki o łącznej masie prawie 9 kilogramów.

Sokołów Podlaski: kokaina w sklepie

Co ciekawe to nie jedyne znalezisko tego typu, które zostało odkryte w polskim sklepie. Podobna sytuacja miała również miejsce w Wyszkowie oraz Sokołowie. W obydwu z tych przypadków sytuacja miała miejsce w sklepach należących do tej samej sieci. Według nieoficjalnych informacji podanych przez Fakt24 w kartonach odnalezionych w Wyszkowie znajdowało się 30 kilogramów narkotyku. Oczywiście całą sprawą zajęła się już policja. Według wstępnych ustaleń towar sprowadzany z Ekwadoru. Podobne ładunki zostały również odnalezione w województwie łódzkim i dolnośląskim. W tak licznych przypadkach raczej ciężko mówić o przypadku. Pierwsza racjonalna myśl to zorganizowane działanie, którym zajmuje się duża organizacja przestępcza. Nie wiadomo jednak, czy Polska miała być jednym z punktów przesyłowych, czy może miejscem docelowym.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
AkwizytorUwaga na oszustów! Tak też mogą cię okraść [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Wartość całego zarekwirowanego środku odurzającego na czarnym rynku ma wprost niebotyczną wartość. Tak duże odkrycie bez wątpienia nie pozostanie niezauważone przez środowisko przestępcze. Jednak w takim wypadku pytanie brzmi, kto stoi za przemytem na tak gigantyczną skalę. Nie mówimy tu przecież o kilku czy kilkunastu gramach, a o paczkach wypełnionych bardzo drogim narkotykiem, gdzie każda z nich ważyła po kilka, a nawet kilkadziesiąt kilogramów. - Możemy potwierdzić, że w popularnych sklepach sieciowych na terenie trzech województw: mazowieckiego, łódzkiego i dolnośląskiego pracownicy tych sklepów ujawnili w kartonach z bananami prawdopodobnie środki odurzające - powiedział w rozmowie z Faktem młodszy aspirant Antonii Rzeczkowski z Komendy Głównej Policji.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Senat chce wprowadzić 1000 plus dla wybranych! Wpadniecie w szał
  2. Donald Tusk jednym cytatem podsumował Brexit. Internauci wprost zachwyceni
  3. Rząd PiS robi to po kryjomu! Media milczą
  4. Znaki zodiaku i samochody, jakie do nich pasują. Ferrari, a może Fiat?
  5. Kryzys w związku. 10 sygnałów, że to już się NIE UDA
JackowskiNajwiększe tajemnice Jackowskiego ujawnione! To od tego się zaczęłoCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News