W programie „W Tyle Wizji” spotkali się Krzysztof Skiba i Krzysztof Feusette. Na antenie TVP Info rozpoczął się nieplanowany pojedynek na żarty o PiS-ie i KOD-zie. Atmosfera była raczej grobowa i nikt nie parskał śmiechem.

Nie jest łatwo znaleźć drugi tak smutny pojedynek na dowcipy. Czując się jak na politycznej arenie, zarówno prowadzący jak i gość nie uśmiali się z kawałów o PiS-ie i KOD-zie.

– Jest taka ludowa przypowieść o rodzinie, która była bardzo skłócona. Pewnego dnia pan domu przyprowadził śmierdzącą kozę. Wszyscy się zjednoczyli przeciwko tej śmierdzącej kozie, PiS jest właśnie rodzajem takiej kozy. Ten zapach śmierdzącej kozy czuć na całym świecie – powiedział Skiba czym nie rozbawił rozmówcy.

Gospodarz programu postanowił odpowiedzieć na dowcip, ponieważ poprzedni wyraźnie nie przypadł mu do gustu.

– Też muszę odpowiedzieć dowcipem. Przychodzi do biura Mateusz Kijowski. Widzi tam mężczyzna zapisuje się, pyta więc, co pana do tego skłoniło? On odpowiada, wie pan co, wracam do domu, tam żona z sąsiadem, dziecko na samych dwójach w szkole jeździ, to ja mówię, to teraz ja wam wstydu narobię – odpowiedział czym również nie rozbawił Krzysztofa Skiby.

Atmosfera w programie grobowa.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Zobacz również

...