Smutne. Ludzie mają Andrzeja Grabowskiego za prymitywa, który tak zarabia w internecie... "Ty pazerny ch*ju" (FOTO)

Smutne. Ludzie mają Andrzeja Grabowskiego za prymitywa, który tak zarabia w internecie... "Ty pazerny ch*ju" (FOTO)

Andrzej Grabowski to znakomity aktor, który ma fanów w całej Polsce i choć jest znany głównie z serialu "Świat według Kiepskich", to ma na swoim koncie liczne występy w świetnych produkcjach filmowych i teatralnych. To smutne, że internauci tak nisko go oceniają... i hejtują bez powodu. 

O co chodzi? Jego profil na Facebooku ma prawie 185 tysięcy polubień. Wielu spośród tzw. followersów jest bardzo aktywna i bezpośrednio zwraca się do aktora w komentarzach. Problem polega na tym, że większość udostępnianych treści to linki do spamowych stron ze śmieciową treścią.

Naturalnie profil nie należy do Andrzeja Grabowskiego i robi mu wizerunkową szkodę, ponieważ internauci myślą, że to aktor udostępnia tak kiepskie treści. To dość przykre, że artysta jest tak nisko oceniany, a ludzie masowo byli w stanie uwierzyć, iż aktor zająłby się w internecie zarabianiem w ten sposób...

Sam aktor na pewno nie chciałby być oceniany jako prymityw, który wykorzystuje swoją popularność do tak niskiej formy zarabiania pieniędzy... To wręcz niesamowite, że ludzie na "jego" profilu nadal nie zauważyli, że coś jest nie w porządku. Mało tego, hejtują go bez powodu. "Ty pazerny ch*ju", "Grubas kompletnie odleciał", "To gorsze niż garnki Pazury", "Złapał sennego wirusa Zelta czy co?" - to tylko część komentarzy pod "jego" wpisami.

Profil Andrzeja Grabowskiego
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News