Smutne informacje. Zakończyła się skomplikowana operacja Joanny Górskiej

Smutne informacje. Zakończyła się skomplikowana operacja Joanny Górskiej

Znana i lubiana dziennikarka Polsat News Joanna Górska od dłuższego czasu boryka się z poważnymi kłopotami zdrowotnymi. Zakończyła się skomplikowana operacja prezenterki. Niestety, czeka ją jeszcze wiele cierpienia.

Choć dziennikarka przeszła już zabieg to nie koniec jej koszmaru. Teraz czeka ją trudne i uciążliwe leczenie w ramach radioterapii.

Joanna Górska nie poddaje się

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda TVP przeszła ciężką operację serca. To była ostatnia szansa Joanna Górska dzielnie walczy ze straszną chorobą. Dziennikarkę dopadł rak piersi. Prezenterka jednak nie poddała się. Przed operacją była bojowo nastawiona. - Można się bać, nawet bardzo. Można zwątpić, nawet kilka razy. Ale nigdy, przenigdy nie można się poddać. Jutro go wytną… Wykopię dziada prosto do kosza na odpady medyczne. Liczę, że nie wróci, ale w razie drugiej rundy, będę silna. Rak zmienia ludzi, wszyscy tak mówią. Nie wiadomo czy przez to, że chemia uszkadza układ nerwowy, czy przez bagaż bolesnych przeżyć i doświadczeń. Już nic nie jest takie jak było. Czuje się głębiej, widzi się więcej… i naprawdę duperele ma się w d*&@ie - napisała Joana Górska na Instagramie. Choć operacja wycięcia guza odbyła się kilka dni temu to do tej pory prezenterka nie wypowiadała się na temat zabiegu. Teraz jednak zabrała głos.

To nie koniec koszmaru

ZOBACZ TAKŻE: Znany aktor w szpitalu. Natychmiast został poddany operacji To jednak nie koniec koszmaru Joanny Górskiej. Teraz czeka ją kolejny etap leczenia, a mianowicie radioterapia. Miejmy nadzieje, że kuracja przyniesie pozytywny rezultat i dziennikarka wróci do zdrowia. Źródło: jastrzabpost.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu