Przyjaciółka Pawła Królikowskiego pokazała prywatnego SMS, jakiego jej wysłał. Treść wyciska wszystkie łzy

Przyjaciółka Pawła Królikowskiego pokazała prywatnego SMS, jakiego jej wysłał. Treść wyciska wszystkie łzy Źródło: Wikipedia/Fryta 73/CC-BY-SA-2.0/commons/e/e9/Paweł_Królikowski_%282018%29.jpg

Przyjaciółka Pawła Królikowskiego pokazała SMS, który otrzymała od aktora przed śmiercią. Treść wiadomości wzrusza i potwierdza to, że artysta był człowiekiem mającym wielką pogodę ducha. Rodzina i znajomi z planu wspominają razem zmarłego Pawła Królikowskiego.

Po śmierci Pawła Królikowskiego jego przyjaciółka postanowiła opublikować treść SMS-u, który otrzymała od aktora. Wiadomości jest bardzo wzruszająca. Koledzy i koleżanki z planu wciąż próbują pogodzić się z tym, że artysta już nigdy nie będzie z nimi pracował. Cała Polska żyje dzisiejszą tragedią.

Publikując SMS, Ilona Ostrowska podzieliła się swoim wspomnieniem o zmarłym Pawle Królikowskim. Aktorka dołączyła do Andrzeja Dudy, Karoliny Korwin-Piotrowskiej oraz Artura Barcisia, którzy zdążyli już wyrazić żal po śmierci artysty. Bliscy Królikowskiego publikują wzruszające wyznania w mediach społecznościowych i składają kondolencje po tym, jak potwierdzono informację o tym, że aktor nie żyje.

Pogodny SMS, który Królikowski wysłał swojej przyjaciółce

Ilona Ostrowska, która opublikowała SMS od zmarłego aktora na swoim profilu, była nie tylko jego koleżanką z planu i serialową partnerką w "Ranczu". Między artystami współpracującymi przez lata podczas popularnej produkcji TVP narodziła się przyjaźń. Łącząca ich relacja wyszła poza pracę. Dla takich osób informacja o śmierci Pawła Królikowskiego była prawdziwym ciosem. Artur Barciś zdążył już udzielić bardzo emocjonalnej wypowiedzi, z której wynika, że nie może pogodzić się z tą stratą. Serialowa Lucy wspomina zmarłego w bardziej pogodny sposób, publikując SMS.

- Mój Przyjaciel ,mój Bogumił. Będziesz ze mną do końca życia. Zegnaj Kochany - pisze Ilona Ostrowska, po czym cytuje treść SMS-u.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Treść SMS ujawniona przez przyjaciółkę Pawła Królikowskiego to jedna z wielu publikacji na jego temat w mediach społecznościowych. Żal i kondolencje pojawiły się na profilach takich osób jak Andrzej Duda oraz Karolina Korwin-Piotrowska. O śmierci wielkiego artysty wypowiadają się również członkowie instytucji związanych z kulturą.

Dzisiaj grzeje: 1. Do sieci wyciekło nieznane zdjęcie Pawła Królikowskiego. Nie da się oderwać wzroku

2. Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. Opublikowała wiadomość, którą jej wysłał

SMS, który pokazała wszystkim Ilona Ostrowska jest jedynie potwierdzeniem słów bliskich aktora. Wszyscy przyznali, że kochali Królikowskiego nie tylko za jego talent aktorski. Artysta miał wielką pogodę ducha i cięty dowcip, którymi zawsze potrafił poprawić humor swoim znajomym. Paweł Królikowski zmarł dzisiaj nad ranem w szpitalu. Informację o jego śmierci potwierdził syn, Antoni Królikowski, w rozmowie z dziennikarzami portalu Onet.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez lata mówiono nam, że wzmacnia kości. Teraz naukowcy powiązali je z nowotworem
  2. Nie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacje
  3. Mięso, które kupował każdy Polak, pilnie wycofane. Porażająca prawda wyszła na jaw, jest afera
  4. Takich słów nikt się nie spodziewał. Koleżanka z pracy Pawła Królikowskiego umieściła po jego śmierci mocny post
  5. Małgorzata Kożuchowska w żałobie po śmierci przyjaciela. Piękne słowa pożegnania, serce pęka
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

źródło: Instagram/ilona_ostrowska_official

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News