Polacy od rana dostają pilnego SMS-a od rządowej komórki. Znamy jego treść, chodzi o poważne niebezpieczeństwo

Polacy od rana dostają pilnego SMS-a od rządowej komórki. Znamy jego treść, chodzi o poważne niebezpieczeństwo Źródło: pikio.pl

Polacy od samego rana dostają sukcesywnie wiadomości SMS o danej treści. Agencja rządowa zdecydowała się ostrzec obywateli naszego kraju przed poważnym niebezpieczeństwem, które z każdą kolejną rodziną staje się coraz bardziej realne.

SMS, jaki trafia z każdą minutą do kolejnych mieszkańców Polski, nie wróży optymistycznego scenariusza. Niestety, pogoda w naszym kraju staje się coraz bardziej nieprzewidywalna. Dzisiaj i jutro przewidywane są kolejne załamania pogody, przed którymi ostrzega Rządowe Centrum Bezpieczeństwa.

SMS od rana trafia do Polaków

Synoptycy nie mają dla nas dobrych wiadomości, prognoza pogody w weekend nie napawa optymizmem. W związku z zagrożeniem płynącym z niesprzyjających warunków atmosferycznych Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysyła SMS do mieszkańców Polski, w którym informuje o zbliżającym się niebezpieczeństwie.

Powinniśmy zapoznać się z treścią SMS wysłanego od RCB. Jak wiadomo, Rządowe Centrum Bezpieczeństwa przekazuje wiadomości w ten sposób, gdy sytuacja wymaga natychmiastowej interwencji tak jak dzieje się to w tym przypadku. Po nocy z piątku na sobotę lepiej dołożyć wszelkiej staranności, by zadbać bezpieczeństwo swoje i bliskich. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega Polaków za pomocą SMS

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa z uwagi na niebezpieczną sytuację wysłało do mieszkańców Polski SMS. W treści Polacy mogą dowiedzieć się, kiedy spodziewane są najgorsze warunki atmosferyczne. 

- Uwaga! Dziś w nocy (20.06) i w nocy prognozowane są burze z gradem oraz silny wiatr. Możliwe lokalne podtopienia. W trakcie burzy znajdź bezpieczne schronienie - ostrzega RCB za pośrednictwem wiadomości wysłanej do mieszkańców Polski. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany gwiazdor zginął w tragicznych okolicznościach. Miał dopiero 26 lat

2. Chłopiec zjadł popularną przekąskę. Zrozpaczeni rodzice ostrzegają

Zgodnie z prognozami synoptyków z IMGW wydane zostały ostrzeżenia pierwszego i drugiego stopnia przed burzami z gradem. W niektórych miejscach w kraju spodziewane są także ulewne deszcze. Dokładniej o prognozie pogody na weekend pisaliśmy już wcześniej, zamieszczając dokładne alerty wydane przez IMGW.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jak niezawodnie mrozić chleb, by pozostał najświeższy? 4 sekretne, nieznane triki zdradził pracownik piekarni
  2. Krychowiak o wspólnym biznesie z Lewandowskim. Piłkarz złożył publiczną deklarację
  3. Porażające nagranie, gwiazda "Gogglebox" cała we krwi. Z całego serca współczujemy
  4. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce na weselu. Zgłaszają się kolejni zakażeni
  5. Burza w sieci, Narożna poszła na całość. Fani nie spodziewali się, że w końcu poznają prawdę
  6. Andrzej Duda właśnie podpisał ustawę, 1400 złotych dla Polaków. Szczegóły odbierają mowę

Następny artykuł
rcb
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News