Jego pies udawał martwego w środku miasta. Powód bawi do łez

Jego pies udawał martwego w środku miasta. Powód bawi do łez Źródło: /

Śmieszne psy nie od dziś są hitem Internetu, to nagranie jednak przebiło wszystko. Ten zwierzak w środku miasta nagle zaczął udawać martwego, lecz miał w tym swój cel. Powód niezwykłego zachowania rozbawi Was do łez.

Śmieszne psy oraz koty od dawna rządzą Internetem. Nagrania zabawnych zachować czworonogów cieszą się ogromną popularnością oraz zawsze zdobywają miliony reakcji i komentarzy, dlatego właściciele bardzo często decydują się prowadzić ich strony internetowe czy kanały na YouTube. Często jednak do niezwykłych sytuacji dochodzi zupełnie przypadkiem, gdy akurat zwierzak wpadnie na niesamowity pomysł i natychmiast postanowi wprowadzić go w życie. 

Tak stał się również tym razem, ten pies bowiem miał interes w tym, by udawać przed panem martwego w samym środku miasta. Powód takiego zachowania bawi do łez i wszystkie inne śmieszne psy mogą się przy nim schować. Fenomenalne nagranie w zawrotnym tempie podbiło serca Internautów na całym świecie. 

Pies udawał martwego, żeby zostać w swoim ukochanym miejscu

Psy są wyjątkowo inteligentnymi zwierzętami, wyczyn tego czworonoga jednak na pewno zrobi wrażenie na wszystkich. Okazuje się, że zwierzak za nic nie chciał opuszczać swojego ukochanego parku w centrum miasta, postanowił więc przed właścicielem za wszelką cenę udawać, że nie żyje. 

Najwidoczniej miał nadzieję, że pan w końcu rzeczywiście uzna go za martwego i pozwoli zostać w ukochanym parku, gdzie potem będzie mógł kontynuować beztroską zabawę. Film z niesamowitej walki o "przywrócenie psu życia" nagrali przypadkowi przechodnie, a teraz nagranie stało się hitem Internetu, bijąc na głowę wszystkie inne, śmieszne zwierzęta. Kapitalne wideo obejrzeć możecie poniżej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Śmieszne psy bawią do łez. Internauci są zachwyceni nagraniem

Oczywiście natychmiast zasypała je cała lawina pozytywnych reakcji oraz komentarzy internautów, którzy nie mogą uwierzyć w kreatywność i pomysłowość zwierzaka. Rzeczywiście nawet tak inteligentne czworonogi, jak psy, nieczęsto knują tak przesiąknięte intrygą plany. Za ten popis pomysłowości psiakowi zdecydowanie należałoby się jeszcze kilka minut biegania po ukochanym parku. 

- Jejku jaki cudowny. Pierwszy raz widzę, żeby psiak tak kreatywnie wymyślał sposoby, dzięki którym będzie mógł zostać na spacerze! - pisze internautka. 

- Haha genialny pies. Nawet podnoszenie nic nie daje, taki zawzięty w realizacji swojego planu. Gra aktorska 10/10 - dodaje kolejny użytkownik. 

- Psi mistrz, jak on to w ogóle wymyślił. Aż szkoda, że ostatecznie jego niecny plan się nie powiódł - czytamy. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Młody chłopak dla żartów wspiął się na bramkę trakcyjną. Wielką tragedią zakończyło się zetknięcie z prądem
  4. Julia Wieniawa zmęczona wyniszczającą chorobą. "Mnóstwo wyrzeczeń"
  5. Urbański zastygł na wizji. Największa wpadka w historii Milionerów

Źródło: Kochamy zwierzaki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News