Śmierć Polaka w Hurgardzie. Zginął jak Magdalena Żuk, to nie przypadek

Śmierć Polaka w Hurgardzie. Zginął jak Magdalena Żuk, to nie przypadek

Marcin M. zginął w niesamowicie tajemniczych i budzących ogromne wątpliwości okolicznościach w Hurgardzie, gdzie wybrał się na wakacje ze swoją dziewczyną. Polscy śledczy rozpoczęli właśnie własne dochodzenie, gdyś tamtejsze władze ewidentnie próbują coś ukryć. Jego przypadek jest niemalże identyczny jak głośna sprawa śmierci Magdy Żuk.

Kolejna śmierć w Egipcie budzi wątpliwości Polaków. W ubiegłym roku historia Magdaleny Żuk wstrząsnęła całym krajem. Wielu nie dowierzało, by za sprawą śmierci Polki stał przypadek czy choroba psychiczna. Teraz takie same wątpliwości budzi Marcin M. Marcin M. miał 25 lat, pochodził i mieszkał w okolicach Radomia. Razem z dziewczyną wybrał się do Egiptu na wakacje. Po kilku dniach zaczął źle się czuć - zgłaszał problemy zarówno swojej dziewczynie, jak i pozostałej części rodziny. Miał wrażenie, że coś z nim nie tak. Próbował wrócić do kraju, jednak tego dnia nie było już biletów lotniczych. Następnego dnia znaleziono go martwego na budowie w pobliżu hotelu, w którym przebywał.

Marcin M. - Kolejny Polak popełnił samobójstwo w Egipcie?

Sprawy, które oddzielają od siebie w czasie dwa lata, wydają się tak podobne, że przypadek jest praktycznie niemożliwy. Prokuratura właśnie otrzymała informacje, że jakaś osoba mogła pomóc lub namówić Marcina do targnięcia się na własne życie. Prokuratura Okręgowa w Radomiu ma zamiar zażądać od władz egipskich międzynarodowej pomocy prawnej. Do tej pory przesłuchano rodzinę i przyjaciół zmarłego. Prokuratura ma zamiar ubiegać się o dostęp do dokumentów medycznych w tej sprawie.

Marcin M. nie otrzymał pomocy, mimo że o nią prosił?

Mężczyzna miał podobno narzekać na spadek samopoczucia. Po zgłoszeniu się do lekarza usłyszał, że ma halucynacje, jest odwodniony i ma dość wysoki poziom cukru we krwi. Jednak po uzyskaniu wyników badań, pozwolono mu swobodnie wyjść ze szpitala. Czy pacjent w takim stanie nie powinien zostać przynajmniej na kontroli? To pytanie pozostaje na razie bez odpowiedzi. Ludzi zastanawia, dlaczego Marcin wybrał się na nocny spacer, a także jakie mogłyby być powody domniemanego samobójstwa młodego człowieka, cieszącego się życiem. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.



ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandal w Uberze! Kierowca wpadł w szał
  2. Najsłynniejszy gwiazdor w historii TVN jest gejem? Zaskakująca wizja jasnowidza
  3. Zła wiadomość dla wszystkich emerytów. Rząd PiS poniósł porażkę, z obietnic nic nie zostało
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News