Śmierć kliniczna przeżył opowiedział
Flickr.com Bryan Horowitz
Konrad Karpiuk - 29 Maja 2020

Mężczyzna przeżył śmierć kliniczną. Mówi, co jest "po drugiej stronie", porażająca relacja

Śmierć kliniczna charakteryzuje się objawami podobnymi dla śmierci biologicznej, z tym, że mózg jest wciąż aktywny. Jeśli w ciągu kilku minut nie uda się przywrócić pacjenta do życia, zaczynają obumierać mu komórki mózgowe. Są osoby, które przeżyły te trudne chwile i dziś relacjonują to, co widzieli "po drugiej stronie". Wśród nich był znany holywoodzki aktor, Gary Busey.

Śmierć kliniczna była punktem zwrotnym w życiu aktora. Charakterystyczny Gary Busey znany choćby z "Zabójczej broni" ma już 75 lat, 180 ról na koncie oraz ogromny bagaż doświadczeń życiowych. W wywiadzie z "The Guardian" przyznał, że w 1988 roku po poważnym wypadku trafił na stół operacyjny - miał wtedy zobaczyć, co jest po "drugiej stronie".

Wystąpiła u niego śmierć kliniczna, ale udało się go uratować. Teraz powiedział, jak jest po "drugiej stronie"

Przed laty aktor wziął udział w wypadku komunikacyjnym. Jak sam przyznał, jechał wtedy bez kasku. Spadł z motocykla i uderzył głową o krawężnik, doznając poważnego uszkodzenia czaszki. Przeprowadzono mu operację mózgu, w trakcie której przez chwile znalazł się w stanie, który lekarze określają jako śmierć kliniczną.

Ewa Drzyzga na żywoPodczas programu na żywo Ewa Drzyzga nie wytrzymała. Nagle zalała się łzamiCzytaj dalej

- Poczułem ufność, miłość, opiekę i radość, jakich nie możesz doświadczyć na ziemi. Za każdym razem, kiedy się odzywał, czułem się taki kochany, jak małe dziecko w ramionach swojego brata. […] Głos prawdy powiedział mi, że moje dni na ziemi, jeszcze nie dobiegły końca - mówił Gary Busey w wywiadzie.

Wypadek zmienił kompletnie jego życie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Siniaki na ciele bez urazu choroba córkiMama myślała, że córka ma zwykłe siniaki. Kiedy lekarz poznał prawdę było już za późnoCzytaj dalej

Jak sam przyznał, to zdarzenie było niezwykle ważnym momentem w jego życiu. Po przebudzeniu i dojściu do siebie, postanowił całkowicie zmienić swoje życie. Sam stwierdził, że wypadek sprzed lat był "częścią jego wędrówki" i nie traktuje tego jako tragicznego momentu, ale jako coś, co było mu w życiu potrzebne.

Dzisiaj grzeje:

1. Pozornie zwykła złotówka z czasów PRL jest warta fortunę. Można zarobić na niej nawet 1500 złotych

2. Możesz dostać aż 500 zł mandatu, jeżeli nie przestrzegasz jednego nakazu. Nowe zmiany już od dziś

Aktor do dziś występuje przed kamerąami. Ma na koncie wiele ról w popularnych i kultowych już produkcjach. Oprócz występów w "Zabójczej broni", grał także w "Predatorze 2" czy "Narodzinach gwiazdy". Za rolę w "The Buddy Holly Story" był nominowany do Oskara.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy cukrzycy. Lepiej ich nie lekceważyć
  2. Zbigniew Boniek przeżył ostatnio osobisty dramat. Nigdy o nim nie mówił, teraz ujawnił wszystko
  3. Niepokojące doniesienia o córce Pawła Królikowskiego. Sytuacja jest poważna, chodzi o zdrowie
  4. Mandat za brak maseczki w aucie osobowym. Nowe zasady już obowiązują, niebywała decyzja ministerstwa
  5. Mężczyzna zamówił posiłek w samolocie. Nie mieści się w głowie, co znalazł na talerzu, odechciewa się jeść
  6. Bardzo źle, że nie wszyscy są ich świadomi. 4 ukryte funkcje kas samoobsługowych w Biedronce

jak usunąć plamy ze ściany odbiera mowęWszyscy śmiali się, gdy nacierała ścianę ogórkiem. Efekt odebrał im mowęCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News