Śmierć bliskiej osoby przerwała kampanię wyborczą kandydata na prezydenta Warszawy. Mężczyzna niedawno poinformował o tragicznym wypadku, teraz niestety sprawdził się najgorszy z możliwych scenariuszy. 

Śmierć najbliższej osoby przerwała kampanię wyborczą jednego z najpoważniejszych kandydatów na prezydenta Warszawy. Mężczyzna niedawno podał informację o poważnym wypadku, do jakiego doszło w jego domu rodzinnym. Teraz okazuje się, że sprawdziły się najgorsze możliwe przypuszczenia – nie żyje najbliższa mu osoba.

Śmierć ojca kandydata na prezydenta Warszawy

Jacek Wojciechowicz był niezależnym kandydatem na prezydenta Warszawy. Według wielu osób był mocną postacią, która miała ogromne szanse na wygraną, jednak tragiczny wypadek sprawił, że mężczyzna musiał zrezygnować ze swoich planów. W połowie września pojawiła się informacja o wypadku, do jakiego doszło w domu rodziców polityka w Raciborzu. Jego ojca znaleziono unieruchomionego i poobijanego, mężczyzna natychmiast trafił do szpitala.

Jak się okazuje, mimo walki lekarzy, nie udało się go uratować. Śmierć nastąpiła w poniedziałek 8 października. Oficjalną informację podał sztab wyborczy Wojciechowicza „Akcja Warszawa”. Starszy mężczyzna mieszkał sam od śmierci swojej żony. Prawdopodobnie spadł ze schodów, a obrażenia były bardzo liczne.

Jacek Wojciechowicz zawiesił swoją kampanię

Już w połowie września, po opublikowaniu informacji o tragicznym wypadku, kandydat na prezydenta Warszawy oficjalnie oświadczył, iż zawiesza swoją kampanię wyborczą. Nieobecny był już podczas konferencji na stołecznym placu Bankowym, a jak się dowiedział „Fakt24”, polityk jechał już w tym czasie do rodzinnego Raciborza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bawią do łez! Najgorsze polskie plakaty wyborcze wszech czasów

Jak na razie polityk nie komentuje kwestii swojego dalszego udziału w wyborach na prezydenta Warszawy. Nikt nie wypowiada się w kwestii jego ewentualnego powrotu, nie ogłoszono również do tej pory oficjalnej rezygnacji z walki o stanowisko.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE: 

    1. Najważniejsi polscy politycy na kolejnych taśmach! „To tykająca bomba”
    2. Mateusz Morawiecki w ciężkiej żałobie. Wyborcy dostali szału, zmieszali go z błotem
    3. Duda wstrząśnięty nagłą śmiercią. „Obiecuję wędrować wyznaczonym przez Pana szlakiem”

Co nam dało 500 plus? 8 zaskakujących efektów

Zobacz również