To są niewątpliwie szokujące doniesienia. Jeden z najbardziej znanych jasnowidzów i jednocześnie celebrantów w Polsce chciał popełnić samobójstwo.

Wojciech Glanc znany z wielu reality show emitowanych w największych polskich stacjach telewizyjnych, oprócz bycia celebrytą, zajmuje się także jasnowidztwem i sztuką.

Chciał się zabić

Glanc opublikował w sieci nagranie, na którym zapowiedział swoje samobójstwo, jak tłumaczył – ma dość wszystkiego, całego szumu medialnego i niszczenia go.

ZOBACZ TAKŻE – Przerażająca wizja jasnowidza. Oto co stanie się po śmierci Kaczyńskiego

–  To co zobaczycie, to co zobaczyliście to list pożegnalny. Chciałem wprowadzić na polski rynek sztukę, która bawi ludzi na całym świecie. Niestety, znaleźli się ludzie, którzy z przyjemnością zniszczyli wszystko. Po wielu zmaganiach, powiem, że mam dość. Mam dość wyzwisk pod adresem moim i mojej rodziny. Mam dość słuchania, że jestem nienormalny, że jestem pedałem, Żydem, schizofrenikiem, że trzeba mnie zajebać, zapierdolić. Kreatywności złośliwych i podłych ludzi jest pod tym względem nieograniczona – wyrzucił z siebie załamanym głosem jasnowidz.

Wszystko przez TVN

Glanc, mówiąc o ludziach, którzy chcą go zniszczyć miał na myśli telewizję TVN, która – jak przekonuje – regularnie kasowała jego nagrania umieszczane w sieci.

ZOBACZ TAKŻE – 8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego [ZOBACZ!]

Co ciekawe, stacja potwierdza, że usuwała nagrania Glanca, jednak tylko i wyłącznie dlatego, że jasnowidz obrażał jedną z gwiazd hitowego programu stacji.

Koniec końców, celebryta zmienił zdanie i odstąpił od samobójstwa. Jak później próbował przekonywać, miała to być prowokacja, jednak ani fani, ani inni obserwujący całą sytuację mu nie wierzą.

8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego [ZOBACZ!]

12 kultowych dobranocek, które przypomną ci dzieciństwo [ZOBACZ!]

...

Zobacz również