Słynny polski jasnowidz zadziwił krajową opinię publiczną! Przepowiedział bowiem, jak będzie wyglądał rok 2018 dla Donalda Tuska i stanowczo go ostrzegł. Szokująca wizja jest prawdziwym zaskoczeniem dla byłego szefa polskiego rządu.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski jest w Polsce niezwykle popularny. Zajmuje się przewidywaniem przyszłości oraz rozwiązywaniem tajemnic. Wśród jego przepowiedni znajdziemy przyszłość wielu ważnych, polskich polityków.

Teraz zajął się także byłym premierem Polski, Donaldem Tuskiem. Nie są to zdecydowanie optymistyczne wizje. Jasnowidz stwierdził stanowczo, że pozycja przewodniczącego Rady Europejskiej w strukturach wspólnoty się osłabi. Jednocześnie ewentualny powrót na polską scenę polityczną nie okaże się dla niego korzystny.

ZOBACZ TAKŻE: Jackowski PRZEWIDZIAŁ los 3 nastolatek! To nagranie budzi grozę

Szokująca wizja Jackowskiego

Jackowski dodał także, iż rok 2018 będzie dla Tuska trudny przez kolejne, poważne zarzuty kierowane w jego stronę. Znów zostanie on ściągnięty do prokuratury. Co ciekawe, oskarżenia przeciw Tuskowi nie będą poparte klarownymi dowodami.

– Osłabnie jego pozycja w Unii, zmniejszy się tam poparcie dla niego. Krytyka Polski w Europie odbije się na nim rykoszetem. Odradzam mu powrót na polską scenę polityczną. Mam odczucie, że w przyszłym roku zostaną wysunięte wobec Tuska poważne oskarżenia. To będą tylko słowa, a nie dowody – stwierdził stanowczo Jackowski.

Jasnowidz ostrzegł tym samym byłego premiera Polski, by ten nie wracał do kraju, bo inaczej trzymające władzę Prawo i Sprawiedliwość, wsadzi go do więzienia.

ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński się wścieknie! Jackowski szokująco o przyszłości Dudy

8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego [ZOBACZ!]


Jak Tusk radzi sobie w Brukseli? Internauci nie zostawiają na nim suchej nitki! [MEMY]

...

Zobacz również

Zobacz również