Słynny dziennikarz zamordowany! Szczegóły zbrodni przerażają

Słynny dziennikarz zamordowany! Szczegóły zbrodni przerażają

Słynny dziennikarz został zamordowany z zimną krwią. Ta zbrodnia wstrząsnęła światem i wywołała ogólne oburzenie. Teraz znane są już szczegóły zbrodni, które naprawdę przerażają.

Morderstwo Słowackiego dziennikarza śledczego, Jana Kuciaka i jego narzeczonej, wstrząsnęło całym światem. Słowacy wyszli na ulicę, wielu ich opłakało. Znamy szczegóły tej wstrząsającej zbrodni. 27-letni Kuciak i jego narzeczona 27-letnia Kusznirova zostali zastrzeleni w ich domu w miejscowości Velka Macza na południowym zachodzie Słowacji. Efektem tego dramatu było m.in. ustąpienie premiera Roberta Fico i rekonstrukcja rządu w ramach dotychczasowej koalicji. To wszystko dlatego, że Kuciak został zamordowany po tym jak odkrył aferę z udziałem słowackich polityków.

Jak zginął słowacki dziennikarz?

- Nie stwierdzono (na miejscu przestępstwa) śladów walki i niczego nie skradziono. Okoliczności wskazują, ze chodziło o zabójstwo na zlecenie - powiedział na specjalnie zwołanej konferencji prasowej prokurator urzędu prokuratury specjalnej zastrzegając, że nie będzie ujawniał swej tożsamości. Prokurator ujawnił również, że kobietę uśmiercono strzałem w głowę, a dziennikarza dwoma strzałami w serce. Strzały zostały oddane z pistoletu kalibru 9 milimetrów. Kuciak i jego narzeczona zginęli w odstępie maksymalnie 5 minut. Na Słowacji ogłoszono nagrodę w wysokości miliona euro dla tego, który pomoże policji w wykryciu sprawców. Do tej pory zgłosiło się po nią już kilkadziesiąt osób, jednak sprawa stoi de facto w miejscu. W trakcie dotychczasowego dochodzenia przeprowadzono ponad 200 przesłuchań. Jak zaznaczył prokurator, bada się szereg mających taki sam stopień prawdopodobieństwa motywów zbrodni. Sprawdzane jest każde nowe doniesienie.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Grabowski nie jest już aktorem. Ma nową pracę, nie uwierzycie
  2. Polski celebryta kazał dzieciom się rozbierać. „Chcesz poskakać na ch**u?”
  3. Media milczą! Właśnie miał miejsce w Polsce największy protest od lat
  4. Młynarska na 53. urodziny opublikowała SEKSOWNE zdjęcie
  5. Zwycięzca Lotto nie odebrał wygranej. Do kogo trafi fortuna?
Źródło: fakty.interia.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News