Słynni polscy bracia są... gejami. Nadzieje fanek przepadły

Słynni polscy bracia są... gejami. Nadzieje fanek przepadły Źródło:

Fanki załamane! Najprzystojniejszy uczestnik MasterCheff okazał się gejem. Co ciekawe, coming-out ogłosił również jego brat. Teraz, bracia-geje opowiadają o swojej orientacji w wywiadzie.

Słynni w Polsce bracia są gejami

Paweł Bednarek jest jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich modeli. Podróżuje po całym świecie. Jako model pracuje od sześciu lat. Podróżował po Europie, Azji, Ameryce. - Zjeździłem Koreę, Japonię, Chiny, Singapur i Tajlandię. Byłem w Los Angeles, Nowym Jorku i Sydney. Przekonałem się, że modeling to niestabilna praca, szczególnie pod względem finansowym - mówi. Jego brat, Stanisław jest działaczem LGBT, niedawno ukończył studia. Pawłowi Bednarkowi sławę polskiej publiczności przyniósł udział w programie TVN "MasterCheff". Mimo, że odpadł po kilku odcinkach był najbardziej wspominanym przez fanki programu uczestnikiem. Wszystko z powodu jego niesamowitej urody. ZOBACZ TAKŻE: Kultowy aktor "Czterech pancernych" to... GEJ!

Wywiad

W wywiadzie dla "Replika" bracia opowiadali o swojej relacji. - Wiesz, że są ludzie, którzy proponują nam trójkąt? (…) To jest tabu dla mnie, nigdy nie chciałbym nawet usłyszeć takiej propozycji. Do Kamila, naszego starszego brata hetero, ktoś żartował, że skoro ma dwóch braci gejów, to oni na pewno ze sobą coś kombinują. Odpowiedział: „A jak jest brat z siostrą i są hetero, to też powiesz, że na pewno coś kombinują? - mówił Stanisław. Paweł z kolei opisał jak to jest być modelem-gejem. - Wbrew powszechnej opinii, nie wszyscy modele są gejami. Choć jest nadreprezentacja. Myślę, że z dwóch powodów. Po pierwsze geje częściej niż heterycy interesują się modą, strojami itp. Po drugie, heterycy częściej uważają zawód modela za „niemęski” i nie idą w to nawet jak mają warunki. - mówił - Oczywiście, niestety jest też homofobia w świecie mody. W Singapurze na przykład spotkałem wielu gejów modeli, którzy się ukrywają. Modele hetero są postrzegani jako bardziej pożądani. Ja jestem dumny z siebie, że się nie ukrywam i nie ulegam tym urojonym poglądom - zaznaczył. ZOBACZ TAKŻE: WSTRZĄS w polskim showbiznesie. Coming out megagwiazdy  Źródło: Replika     Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu