Do szokujących wydarzeń doszło w domu słynnej wokalistki. Po tym, jak została pobita przez syna, umieściła dramatyczny post na swoim Facebooku.

Sinead O’Connor została pobita przez starszego ze swoich synów. Stało się tak, ponieważ broniła młodszą latorośl przed 30-latkiem. Wokalistka już nie raz opowiadała na Facebooku o swoich osobistych, ciężkich doświadczeniach. Jednak ostatni wpis naprawdę szokuje.

ZOBACZ TAKŻE: Fani nie chcą uwierzyć, słynna wokalistka trafiła do szpitala

Podobno starszy syn Jake miał znęcać się nad młodszym bratem, którym miał się zając, a potem pobił matkę. Co jeszcze bardziej szokuje mężczyźnie towarzyszyła dziewczyna. Nie zapobiegła pobiciu, śmiejąc się z działań partnera.

I jak zawsze, mój 30-letni syn powiedział mi, żebym się zabiła i zostawiła rodzinę. Dodał też klasyczne: Jesteś jak twoja matka – powiedziała o synu artystka.

Potem w gorzkim słowach zwracała się bezpośrednio do Jake’a. Porównała mężczyznę do swojego ojca. Stwierdziła także, że 30-latek nie nadaje się na rodzica zastępczego dla brata.

Zabierajcie swoje 350 euro tygodniowo za odebranie mi mojego syna pod fałszywym pretekstem. Nie masz wstydu przed matką i młodszym bratem. Dzisiaj pokazałeś swoje prawdziwe oblicze bijąc mnie, swoją matkę i łamiąc mi kość – to dalsze słowa Sinead.

Pobita przez syna zapowiada definitywne zniknięcie z jego życia

Piosenkarka zapowiedziała na koniec, że zamierza zniknąć z życia syna. Dodatkowo zapewniła go o konsekwencjach, jakie wyciągnie, gdy tylko jeszcze raz słownie bądź fizycznie  poniży młodszego brata.

ZOBACZ TAKŻE: Szokujące wyznanie kultowej piosenkarki. Błaga o pomoc w …

Wpisu, który pojawił się na oficjalnym profilu O’Connor nie można już znaleźć w internecie. Prawdopodobnie sama artystka go usunęła. Opisane zdarzenie z synem jest tylko jednym z wielu dramatycznych chwil, przeżytych przez artystkę. W listopadzie artystka opowiedziała o walce z depresją i myślach samobójczych.

screen Facebook.com/Sinead O’Connor

Źródło: plotek.pl

...

Zobacz również

8 zdumiewających faktów o współczesnych terrorystach

9 największych psychopatów wszech czasów