Słynna aktorka aresztowana! Trafi za kratki na lata

Słynna aktorka aresztowana! Trafi za kratki na lata

Kiedy dochodzi do jakiejś zbrodni, znane osoby często znajdują się poza podejrzeniem, głównie dlatego, że wydaje się iż one nie mogłyby nikomu zrobić nic złego. Nic bardziej mylnego. Słynna aktorka została aresztowana - za to co zrobiła trafi za kratki na lata.

Allison Mack to aktorka znana głównie z serialu "Smallville". Kobieta została właśnie aresztowana, a postawione jej zarzuty przerażają. 35-latka miała rekrutować kobiety do sekty i zmuszać je do seksu z ich guru!

Słynna aktorka aresztowana

Jeśli zarzuty okażą się prawdziwe, aktorka może spędzić w więzieniu nawet 15 lat. Celebrytka usłyszała zarzuty stręczycielstwa. Allison Mack miała rekrutować kobiety do organizacji Nxivm, która uznawana jest za sektę. Na jej czele stoi Keith Raniere. Allison Mack miała zmuszać zrekrutowane kobiety do seksu z nim. Guru sekty oficjalnie organizował wykłady z rozwoju osobistego, jednak nieoficjalnie zmuszał kobiety do niewolniczej pracy i seksu. Na ich ciałach tatuował swoje inicjały, tym samym maksymalnie je uprzedmiotawiał. Allison Mack miała być jego prawą ręką, stojącą w hierarchii sekty tuż za guru. Artystka wciąż oficjalnie nie przyznaje się do zarzucanych jej czynów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wyciekło nagranie polskich gwiazd, prostytuują się na potęgę
  2. WSTRZĄSAJĄCE! Polska żona arabskiego szejka zdradza jak gwałcone są Polki w Dubaju
  3. „Wszędzie szkło, smród moczu i piwa” po pierwszej nocy legalnego picia w Warszawie
Źródło: msn.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News