Z ostatniej chwili! Wypadek rządowej limuzyny

Z ostatniej chwili! Wypadek rządowej limuzyny

Służba Ochrony Państwa po raz kolejny znalazła się na językach całego kraju. Znów doszło bowiem do wypadku z udziałem rządowego samochodu. Co dokładnie się stało?

Jak donoszą krajowe media, na Podkarpaciu limuzyna należąca do SOP miała uczestniczyć w poważnej kolizji. Ostatecznie żadnemu z pasażerów na szczęście nic się nie stało.

Służba Ochrony Państwa znów w centrum prawdziwej afery

Do zadziwiającego zdarzenia doszło w okolicach miejscowości Brzóza Królewska. Jak podały służby, kierowca opla miał wjechać z zawracającą limuzynę, w której znajdowali się jedynie oficerowie. Nie było w niej za to żadnego wysoko postawionego polityka ani osoby związanej z partią rządzącą.

Powody zdarzenia wciąż nieznane

Nie wiadomo, dlaczego ostatecznie doszło do kolizji. Podano jednak, iż kierowca, który spowodował zdarzenie, został już ukarany mandatem. O szczegółach sprawy będziemy oczywiście informować na bieżąco. Zapraszamy do odświeżania strony. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.Najlepsze newsy dnia:

  1. Ojciec Dudy pobił syna. Prezydent nie będzie zadowolony
  2. PKO BP i wiele innych. Banki, w których złożysz wniosek o 300 plus
  3. To nie miało się wydać. Tak b. minister PiS korzystał z tajemniczych pokoi dla VIP-ów
Następny artykuł