Z ostatniej chwili: Kolejny wypadek drogowy z udziałem rządowej limuzyny

Z ostatniej chwili: Kolejny wypadek drogowy z udziałem rządowej limuzyny Źródło: .

Służba Ochrony Państwa jest właścicielem samochodu, który uległ wypadkowi w centrum Warszawy. To kolejna kolizja z udziałem rządowej limuzyny.

Służba Ochrony Państwa jest właścicielem samochodu, który uległ wypadkowi drogowemu w samym centrum Warszawy. Przed chwilą do mediów dotarła informacja o kolizji, do której doszło w okolicy skrzyżowania ul. Czerniakowskiej z ul. Nowosielską.

Zderzyły się tam trzy pojazdy jadące w kierunku Wilanowa. Były to samochody osobowe marek: Volkswagen, Citroen i Peugeot. Z medialnych doniesień wynika, że jedno z aut należało do Służby Ochrony Państwa.

Służba Ochrony Państwa: "W aucie nie było ochranianych osób"

Z informacji podanych przez media wynika, że w należący do Służby Ochrony Państwa Citroen uderzyło inne auto. Kierowca pojazdu nie zdążył wyhamować i stało się to bezpośrednią przyczyną kolizji z udziałem rządowej limuzyny.

Rzecznik SOP poinformował, że w aucie nie było ochranianych osób, ponieważ był to pojazd wykorzystywany w celach "administracyjno-biurowych".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Utrudnienia w ruchu po kolizji

Nikt nie został poszkodowany w kolizji drogowej z udziałem rządowej limuzyny. Kolizja wydarzyła się jednak w ścisłym centrum Warszawy, więc kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

To kolejny wypadek z udziałem rządowego pojazdu w ostatnim czasie. Do podobnego zdarzenia doszło chociażby na początku lutego br., kiedy pojazd SOP zderzył się z samochodem osobowym w miejscowości pod Warszawą. Scenariusz w obu przypadkach był bardzo podobny.

  1. Agnieszka Chylińska jest WŚCIEKŁA! Tygodnik "Wprost" BEZPRAWNIE wykorzystał jej wizerunek. Będzie proces?
  2. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  3. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła
  4. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę
  5. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"

źródło: Onet

 

Następny artykuł