Bus Służby Ochrony Państwa wjechał w samochód osobowy. Na miejsce wezwano pomoc

Bus Służby Ochrony Państwa wjechał w samochód osobowy. Na miejsce wezwano pomoc Źródło: .

Służba Ochrony Państwa uczestniczy w kolejnej kolizji. W bus wiozący funkcjonariuszy SOP uderzył samochód osobowy. Do zdarzenia doszło nieopodal Łodzi.

Służba Ochrony Państwa bierze udział w kolejnym wypadku drogowym. Do zderzenia doszło w miejscowości Starowa Góra niedaleko Łodzi.

Służba Ochrony Państwa w Łodzi. Wypadek drogowy

O wypadku poinformowało Radio Zet. W bus, którym jechali funkcjonariusze Służby Ochrony Państwa, miał uderzyć samochód osobowy. Według informacji radia, pojazd z funkcjonariuszami SOP jechał na sygnale, ale do zderzenia doszło, gdy przejeżdżał skrzyżowanie na czerwonym świetle.

Na miejsce zdarzenia została wezwana karetka i policja. Jedynym poszkodowanym jest kierowca samochodu osobowego, któremu jeszcze przed przyjazdem służb pomogli funkcjonariusze SOP. Opatrzono mu ranę głowy. Osoby podróżujące busem SOP wyszły z kolizji bez szwanku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kolejna kolizja z udziałem SOP

W sobotę odbywała się w Łodzi konwencja Prawa i Sprawiedliwości. W mieście pojawili się prezes partii rządzącej Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki oraz była szefowa rządu Beata Szydło.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor Polsatu chorował na nowotwór. NIKOMU nie powiedział o śmiertelnej chorobie, walczył w samotności
2. Ksiądz nie wiedział, co ma zrobić. Panna młoda przez niego odwołała ślub w ostatnim momencie

To kolejna z kolizji, w której uczestniczy Służba Ochrony Państwa. Jak podliczył Onet, od grudnia 2018 do kwietnia 2019 roku było 11 takich przypadków. TVN 24 ujawnił, że pod koniec sierpnia doszło w Krakowie do stłuczki z udziałem samochodów SOP. W jednym z nich miał być prezydent Andrzej Duda. W maju doszło do kolizji w Trójmieście, gdzie także odbywała się konwencja Prawa i Sprawiedliwości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Najgorsze znaki zodiaku u kobiet. One potrafią zamienić życie w PIEKŁO
  3. Kobieta sprzątała pokój w hotelu. Ściągnęła prześcieradło i dokonała odkrycia, przez które ugięły się pod nią nogi
  4. Żona wróciła wcześniej z kilkudniowego wyjazdu. Weszła do sypialni i odkryła tajemnicę męża, która doprowadziła ją do płaczu
  5. Córka Kaczyńskiej wskazała wymarzonego prezydenta. Dla jej wuja ten wybór może być sporym ciosem

Źródło: Onet

Następny artykuł