Każda rozbierana sesja polskich gwiazd, ukazująca się w internecie lub magazynach dla mężczyzn, wywołuje ogromne kontrowersje. Nie inaczej jest więc w przypadku kolejnej celebrytki, znanej z wystawnego życia oraz prowadzenia własnej marki modowej, która na sesję w popularnym „Playboyu” zdecydowała się w wieku 49 lat.

Joanna Przetakiewicz stała się rozpoznawalna, kiedy związała się z jednym z najbogatszych Polaków, Janem Kulczykiem. Chociaż na początku nie chciała ona wychodzić z cienia bogatego partnera, wkrótce rozpoczęła własną karierę.

Przetakiewicz stworzyła popularną markę modową La Mania oraz zaczęła coraz częściej pojawiać się na wydarzeniach organizowanych dla polskich celebrytów. Niedawno wzięła także udział w programie „Azja Express” stacji TVN. Jak zdradził mediom znajomy gwiazdy, postanowiła ona wykorzystać moment wzrostu swojej popularności i zdecydować się na sesję dla „Playboya”.

– Zależało jej tylko, by sesja nie była wulgarnaAśka ostatnio powtarza, że wreszcie, po latach w pełni akceptuje swoje ciało. Poza tym występuje teraz w „Azja Express”, więc dodatkowy rozgłos bardzo się jej przyda. Liczy, że dzięki temu ma szansę na zaistnienie w show-biznesie jako pełnoprawna gwiazda – powiedzieć miał dziennikarzom „Faktu” przyjaciel gwiazdy. Czas więc pokaże, ile fani Przetakiewicz będą musieli czekać na jej sesję dla popularnego magazynu oraz w jaki sposób zostanie ona wyprodukowana.

...

Zobacz również

Tak wygląda "najseksowniejsza pogodynka świata"! Piękna Meksykanka podbija Internet

Zobacz również