Ślubu nie było. Współczujemy, w telefonie narzeczonej znalazł rozrywające serce zdjęcie, miała przed sobą całe życie

Ślubu nie było. Współczujemy, w telefonie narzeczonej znalazł rozrywające serce zdjęcie, miała przed sobą całe życie

Ślub miał być najpiękniejszym dniem w ich życiu. Niestety prawdziwa tragedia w najgorszy sposób zweryfikowała ich plany na wspólne życie. Po wszystkim narzeczony znalazł w telefonie swojej ukochanej zdjęcie, które rozerwało jego serce na kawałki.

Ślub miał być najszczęśliwszym momentem w ich życiu. Wszystko było już gotowe, a narzeczeni z każdym dniem stawali się jeszcze bardziej w sobie zakochani. Zupełnie niespodziewanie zawisły nad nimi czarne chmury, które popchnęły ich do podjęcia bardzo trudnych decyzji. Gdy wydawało się, że wszystko już będzie dobrze, kobieta niestety zmarła. Mężczyzna długo nie mógł się po tym ciosie pozbierać, w końcu jednak zdecydował się uporządkować rzeczy, które zostały po jego wielkiej miłości. Nie spodziewał się tego, co odkrył w jej telefonie. 

Miał być ślub. Los tragicznie zweryfikował ich plany  

John oraz jego żona zeszli się ponownie po tym, jak przez kilka lat nie mieli ze sobą kontaktu. Ich miłość znów odżyła, tym razem o wiele intensywniej i silniej. Para postanowiła się pobrać, chcąc już resztę życia spędzić u swego boku. Niestety kobieta nagle zachorowała na nowotwór, który stawiał ogromny znak zapytania nad jej dalszym losem. Zaplanowano operację, której skutki mogły być różne, dlatego narzeczeni zdecydowali się przyspieszyć ślub cywilny.

Chcieli być już małżeństwem, na wypadek najgorszego ze scenariuszy. Na szczęście wszystko przebiegło dobrze i tuż po opuszczeniu przez Michelle szpitala, zakochani zaczęli planować kolejny ślub (tym razem kościelny) i oczywiście huczne wesele. Niestety 2 tygodnie przed ustalonym terminem kobieta niespodziewanie odeszła z tego świata, co całkowicie załamało niedoszłego pana młodego. 

John długo nie mógł zebrać się w sobie, by uporządkować rzeczy swojej ukochanej, jednak wiedział, że ten moment kiedyś musi nadejść. Gdy ostatecznie się tego podjął, w telefonie swojej żony odnalazł zdjęcie, które go dobiło.   

Druzgoczące zdjęcie 

W telefonie John znalazł zdjęcie Michelle, które ta zrobiła podczas przymiarek sukni ślubnej. Widok zmarłej ukochanej w najpiękniejszym stroju tak go wzruszył, że postanowił podzielić się tym przeżyciem na specjalnie do tego założonej stronie na portalu społecznościowym.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To moja żona. W swojej sukni ślubnej. Sukni, w której nigdy jej nie widziałem. Pobraliśmy się jedynie w urzędzie kilka dni przed jej pierwszą planowaną operacją. Zrobiliśmy to, aby jak najszybciej zostać małżeństwem, bo nie wiedzieliśmy, czy przeżyje. o tym, jak się udało, zaplanowaliśmy ślub kościelny, jednak nie mogliśmy go już wziąć… Michelle zmarła na 2 tygodnie przed planowaną datą. Mam w sobie tyle żalu… Nie miałem okazji widzieć jej, jak wchodzi do kościoła… Jednak to zdjęcie również jakoś mnie pocieszyło. Wiem, że przynajmniej miała na sobie tę swoją wymarzoną, białą suknię. Zdążyła ją wybrać... Gdy znalazłem to zdjęcie, leżałem bez ruchu. Byłem zdruzgotany i szczęśliwy. Łzy spływały mi po policzkach… - napisał John. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę!
  2. Michał Szpak jest ZAKOCHANY! Wiemy w kim! Przyznał szczerze: „To był właśnie TEN strzał!”
  3. Polsat: Tragiczny wypadek! Małe dzieci wypadły z okna 4 piętra, śmierć na miejscu
  4. Księżna Diana mogła przeżyć. Największa tajemnica Elżbiety II ujawniona
  5. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  6. Iwona Pavlović ostro jak nigdy o ostatnim odcinku TzG. "Taniec się nie liczył"

Źródło: POPULARNE 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News