Żona nie żyje. Mieszkańcy w szoku

Żona nie żyje. Mieszkańcy w szoku Źródło: youtube.com/innatelewizja

Ślub państwa K. miał miejsce przed kilkoma laty i rozpoczął pożycie, które właśnie zakończyło się wielką tragedią. Małżeństwo, które ślubowało sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską, zakończyło się w dramatycznych okolicznościach. Mieszkańcy miejscowości Szczytna, którą zamieszkiwała para, są w głębokim szoku.

Ślub, który miał miejsce kilka lat temu w życiu Państwa K., był jedną z ich najpiękniejszych chwil. Para zakochanych w sobie młodych ludzi założyła rodzinę i zamieszkała w Szczytnej. Rodzina miała dzieci i starała się szczęśliwie żyć. Ku zdziwieniu i przerażeniu mieszkańców, mieszkanka miejscowości zginęła w przerażających okolicznościach.

Ślub nie zwiastował im długiego małżeństwa. Przerażająca historia ze Szczytnej

Pewnego dnia, w domu państwa K. doszło do przerażającej zbrodni. Mąż kobiety - Maciej wrócił do domu pełen nerwów i zaczął kłócić się ze swoją małżonką. W pewnej chwili awanturę przerwały krzyki kobiety. Córki kłócących się małżonków schowały się na parterze, licząc na to, że awantura ustanie. Po kilku minutach hałas ustał, ale dziewczynki bały się tak bardzo, że zadzwoniły na policję, która dokonała dramatycznego znaleziska.

W izbie, w której doszło do awantury, znaleziono ciało matki dziewczynek z przeciętym gardłem, a obok leżał jej mąż, który najprawdopodobniej sam próbował odebrać sobie życie. Służby stwierdziły śmierć kobiety, ale mężczyznę, który zabił, udało się uratować. Po odzyskaniu przytomności w szpitalu w Polanicy mężczyzna usłyszy zarzuty w związku z morderstwem, którego się dopuścił.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mieszkańcy są zrozpaczeni utratą ukochanej sąsiadki

Pani Małgorzata K., która zginęła, była osobą bardzo lubianą w miejscowości, w której pracowała jako nauczycielka języka angielskiego. Sąsiedzi wspominają ją jako kobietę wyjątkowo ciepłą i spokojną, a samo małżeństwo K. jako zgodne, niebudzące podejrzeń.

 - Nie wierzę, że to wszystko się wydarzyło. To była spokojna rodzina. Gosia pracowała jako nauczycielka angielskiego, a Maciej prowadził biznes. Nigdy nie widziałam, żeby się kłócili. To straszna tragedia - powiedziała sąsiadka rodziny w rozmowie z SuperExpresem.

Mieszkańcy miejscowości zastanawiają się, co mogło popchnąć mężczyznę do zabójstwa. Plotki głosiły, że był bardzo zazdrosny o swoją ukochaną, która miała wpaść w oko jednemu z mieszkańców Szczytnej. Inni twierdzą, że Maciej K. zmagał się z depresją i to właśnie jego choroba doprowadziła go do przerażającej decyzji.

- Bierzemy pod uwagę wiele okoliczności. Wszystko postaramy się wyjaśnić podczas śledztwa – mówi Tomasz Orepuk, rzecznik świdnickiej prokuratury.

  1. Włodzimierz Szaranowicz odszedł z TVP po 40 latach. Musiał zrezygnować z pracy z powodu ciężkiej choroby
  2. Dzieli ich 27 lat, łączy gorąca miłość! Piękna polska aktorka poślubiła starszego mężczyznę wbrew wszystkiemu i wszystkim!
  3. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Krzysiek opublikował zdjęcie z byłą żoną. Jest słynnym prezenterem Polsatu

źródło: Super Express

Następny artykuł