Widok zdjęcia sprzed ślubu jest dla niej koszmarem. Teraz widzi szczegół, który mógł zapobiec tragedii

Widok zdjęcia sprzed ślubu jest dla niej koszmarem. Teraz widzi szczegół, który mógł zapobiec tragedii Źródło: Fot. Pixabay.com/Ginger Palmisano

Ślub jest dla niej traumatycznym wydarzeniem. Kobieta spoglądając na zdjęcia z ceremonii zaczyna płakać, bowiem widzi tam szczegół, który przypomina jej o śmierci męża. Mogłaby go uratować, gdyby wcześniej zwróciła uwagę na coś, co zbagatelizowała.

Ślub jest dla większości wspaniałym momentem, do którego małżeństwa uwielbiają powracać - oglądając zdjęcia zrealizowane podczas tej niezwykłej chwili.

Dla tej kobiety ślub kojarzy się jednak z tragedią, bowiem kilka miesięcy później straciła ona swojego męża. Gdyby zauważyła pewien szczegół widoczny na fotografii zrealizowanej w przeddzień ceremonii, mężczyzna prawdopodobnie dalej mógłby żyć.

Ślub to najgorsze wydarzenie jej życia

Pewna kobieta spoglądając na zdjęcia ze ślubu powraca do traumatycznych chwil, które nawet dzisiaj powodują u niej ogromne cierpienie. Wkrótce po hucznej ceremonii jej mąż dowiedział się, że jest chory na raka.

Justin pewnego dnia odczuwał bardzo uporczywe objawy, które w końcu zmusiły go do wizyty lekarskiej. Udał się więc do przychodni medycznej, aby usłyszeć od lekarza diagnozę. Doktor widząc, co mu dolega postanowił wysłać go najpierw na badania. Z nimi po kilku tygodniach mężczyzna wrócił do przychodni. Lekarz przeglądając wyniki nie miał jednak zbyt dobrych wieści dla mężczyzny. Okazało się, że ma on rozległego guza mózgu i zostało mu bardzo niewiele życia.

Mężczyzna był przerażony, bowiem nie chciał jeszcze żegnać się ze światem. Bardzo kochał swoją żonę, ale niestety lekarze dawali mu jedynie 4 miesiące.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Otrzymał szansę od losu

Justin postanowił chwycić się jednak ostatniej deski ratunku. Lekarze zaproponowali mu bowiem terapię, która miała zmniejszyć guz i przedłużyć jego życie. Niestety nie poskutkowała, a guz zajmował coraz większą przestrzeń jego czaszki.

W końcu neurolodzy zajmujący się mężczyzną poprosili, aby pożegnał się z żoną Emmą. Dwa tygodnie później mężczyzna zmarł.

Emma nie mogła pogodzić się z tym, że objawy jego choroby widoczne były już na wiele tygodni przed ślubem. Przed uroczystą ceremonią mężczyzna dziwnie się zachowywał. Miał chwilowe braki pamięci, a także czasami mamrotał lub niewyraźnie seplenił coś do swojej żony. Jego twarz, co widać na załączonym zdjęciu, w dość dziwny sposób była rozluźniona, co wskazywało na rozwijającą się chorobę. Kobieta przez cały czas myślała, że objawy te spowodowane są przemęczeniem męża, który ciężko pracował przed ślubem. To jednak był rak. Gdyby Emma wcześniej poszła z Justinem do lekarza być może poddałby się terapii na tyle wcześnie, aby ta mogła zadziałać i uratować jego życie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gienek Loska walczy o życie! Lekarze podali przerażające informacje. Fani nie mogą wyjść z osłupienia. To straszne
  2. Okropna i druzgocąca tragedia w życiu Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz TVP stracił najważniejszą osobę w swoim życiu
  3. Magda Gessler ma wyjątkową i rygorystyczną dietę. "Kiedy zjem kawałek mięsa, muszę jechać na kroplówkę"
  4. Co się dzieje z Agnieszką Chylińską? Artystka opowiedziała o trudnych chwilach i macierzyństwie
  5. TVP: Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega Polaków. Ulewy nie ustępują, w wielu miejscach podtopione domy
  6. Bieniuk twierdzi, że "nigdy nie był na komisariacie". Prawda okazuje się jednak zupełnie inna

Źródło: Popularne.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News