ślub był zwieńczeniem choroby i tragedii
Pixabay/Comfreak
Malwina Kossela - 21 Marca 2019

Ogromna tragedia, straszliwa choroba, a na koniec ślub. Nieprawdopodobne

Najpierw wydarzyła się okropna tragedia - młoda kobieta z ledwością uniknęła śmierci. Następstwem tej sytuacji była przewlekła, straszna choroba. Na koniec odbył się ślub. Nietypowe? Tak, zdecydowanie życie pisze najciekawsze, ale i najbardziej mrożące krew w żyłach, scenariusze.

Ślub kojarzy nam się z samym szczęściem. Zwykle młodzi i zakochani ludzie decydują się na niego, żeby zwieńczyć swoje piękne uczucie. Niestety, czasami życie pisze scenariusze, które zmrożą nawet najbardziej odpornych. Tak było w tym przypadku.

Pewna młodziutka kobieta zapadła na sepsę. Jest to choroba, która bardzo często zbiera śmiertelne żniwo i ma objawy, których nie życzylibyśmy najgorszemu wrogowi. Pochodząca z Wielkiej Brytanii Claire przeżyła taki właśnie dramat. Jej stan był na tyle poważny, że leżąc na szpitalnym łóżku, nawet nie rozpoznawała swojego ukochanego.

Franciszek Pieczka stracił słuchNajlepszy aktor Ranczo jest strasznie schorowany. Płakać się chceCzytaj dalej

Tragiczna choroba, straszliwe chwile i... ślub. Jak do tego doszło?

Claire była w bardzo złym stanie przez długi czas. Potem zaczęła do siebie dochodzić, ale okazało się, że sepsa zabrała jej zdrowie. Dziewczyna, aby mogła normalnie żyć - musiała mieć przeszczepioną nerkę. Jej narzeczony, Jamie, nie wahał się ani przez sekundę - postanowił oddać nerkę ukochanej. To jego decyzja uratowała jej życie!

Chociaż parze przytrafiała się tragedia za tragedią, a chwile strachu były bardzo silne, to ostatecznie Claire wróciła do siebie. Dzięki decyzji mężczyzny jej życia - para mogła wziąć ślub. Doszło do niego dokładnie 18 miesięcy po tych tragicznych i mrożących krew w żyłach, wydarzeniach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Instagram.com/@nataliawrobelofficial/; Youtube/VENUS MILANO | Luxury Disco Strip Night ClubKoszmarne upokorzenie Natalii z Big Brothera. Wyciekły wszystkie najpikantniejsze materiałyCzytaj dalej

- Niewiele kobiet może powiedzieć, że ich narzeczony dał im nerkę, aby mogły przeżyć i że później poszli razem do ołtarza. Czułam się niesamowicie poślubiając Jamiego. Dzień naszego ślubu był możliwy tylko z powodu jego daru. Kiedy leżałam w szpitalu walcząc o życie, wszystko to wydawało mi się nierealnym marzeniem - opowiadała Claire. Taka miłość nie zdarza się często, młodym życzymy, by już zawsze kochali się tak bardzo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski gwiazdor zaśpiewa na pogrzebie Czerwińskiej! Fani pospadali z krzeseł, gdy zobaczyli nazwisko!
  2. Najprzystojniejszy aktor "M jak Miłość" odchodzi z serialu! Dzisiejsza informacja wstrząsnęła fanami
  3. Nowotwory w rodzinie, tajemnicza śmierć i ciężka choroba. Pasmo nieszczęść u gwiazdy Kiepskich
  4. Mały Polak nie żyje. Tragedia, o której mówi cały kraj
  5. Ujawniono dramat księżnej Kate. "Stała się ofiarą"

świat według kiepskichKosmiczna metamorfoza Mariolki z Kiepskich. Aktora wygląda dzisiaj tak, że po 7 zdjęciu spadną Wam skarpetkiCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News