W wieku 23 lat wzięła ślub z 68-latkiem. Jednak najbardziej zdumiewająca jest reakcja jej rodziny

W wieku 23 lat wzięła ślub z 68-latkiem. Jednak najbardziej zdumiewająca jest reakcja jej rodziny Źródło: youtube/StoryTrender

Ślub 23-latki z 68-latkiem z początku nie spotkał się ze zbyt pozytywną reakcją jej rodziny. Wszystko zmieniło się po jednym wydarzeniu z ich życia, po którym najbliżsi świeżo upieczonej żony zmienili zdanie.

Taki ślub nie mógł się obejść bez kontrowersji. Panią młodą i pana młodego dzieliło aż 45 lat. Małżeństwa przy takiej różnicy wieku spotykają się nie tylko z potępieniem ze strony rodziny, ale także społeczeństwa. Dla wielu taka różnica wieku jest nie tylko przeszkodą nie do przeskoczenia, ale i sporym moralnym dylematem.

Ślub pary o takiej różnicy wieku wzbudził kontrowersje w rodzinie. W pewnym momencie zmienili zdanie

Para poznała się, kiedy młoda Stephanie Walper pracowała w barze. Z czasem okazało się, że mają coś wspólnego. Syn starszego od niej mężczyzny, Dona, chodził z nią do tej samej szkoły. Z czasem para zaczęła poznawać się coraz lepiej, aż zdecydowali się na ślub, co wywołało ogromny sprzeciw rodziny dziewczyny. Gdy się pobrali, miała 23 lata, on 68.

Z początku bliscy Stephanie nie potrafili zaakceptować związku dziewczyny. Kompletnie zmienili zdanie, gdy ku zaskoczeniu wszystkich, para zaczęła starać się po dziecko. Gdy narodził się Lachlan, ich nastawienie zmieniło się o 180 stopni. Małe dziecko roztopiło lód w sercach rodziny Stephanie, która zaczęła akceptować wybór 23-latki. Para, mając świadomość, że ich dziecko może bardzo wcześnie przeżyć śmierć lub chorobę ojca (ze względu na jego wiek), zaczęła nagrywać filmik, aby pokazać, jak bardzo kochają Lachlana.

Para wciąż musi się mierzyć z szykanami ze strony społeczeństwa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Para, zdając sobie sprawę, że ich związek wywołuje kontrowersje, z początku niechętnie pokazywała się publicznie. Gdy tylko pojawili się razem, szybko spotykali się ze stekiem wyzwisk, a Stephanie często była nazywana "gold diggerką". To popularne określenie kobiet, które wychodzą za mąż za majętnych, często starszych mężczyzn, żeby pławić się za ich pieniądze w luksusie, a po ich śmierci przejąć ich majątek.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Już od jutra wzrosną emerytury. Wiadomo, kto i ile na tym zyska, niektórzy będą wściekli

Z czasem jednak powstrzymali lęk i zaczęli pojawiać się razem w miejscach publicznych. Z inicjatywą wyszła Stephanie, która próbowała pocałować czy chwycić swojego męża za rękę. Z czasem i on się przekonał i przestał mieć problemy z okazywaniem uczuć publicznie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Zdradzał swoją żonę od lat. Gdy dostał list od byłej kochanki, zemdlał
  3. Rówieśnicy zobaczyli, jak wygląda jego mama i zgotowali mu piekło. Weszła do jego pokoju i dokonała odkrycia, przez które już zawsze będzie cierpieć
  4. Fryzjer mył mu włosy szamponem, a potem klientowi zrobiło się ciemno przed oczami. 3 dni walczył o życie
  5. Zdjęcia z wesela, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Żenująca kompromitacja

Źródło: Webniusy

Następny artykuł