Wziął udział w show TVN, teraz żałuje. "Telewizja żeruje na niewiedzy uczestników"

Wziął udział w show TVN, teraz żałuje. "Telewizja żeruje na niewiedzy uczestników" Źródło: screen/YouTube/tvnpl

Ślub powinien być najpiękniejszym wydarzeniem w życiu. Uczestnicy popularnego show TVN nie podzielają jednak tej opinii. Małżeństwo nie kojarzy im się najlepiej.

Ślub to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Jednak grupa śmiałków postanowiła zaryzykować i wziąć udział w nietypowym eksperymencie. Swoje drugie połówki poznali dopiero w dniu ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego. Wszystko odbywało się na oczach widzów TVN. Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" - bo o nim tu mowa - zgromadził przed telewizorami liczne grono widzów.

Formuła programu jest dość kontrowersyjna. Pary są dobierane przez ekspertów na podstawie cech osobowości. Przyszli małżonkowie poznają się dopiero na ślubnym kobiercu, a pierwszym tygodniom ich małżeńskiego życia przygląda się cała Polska. Po tym czasie małżonkowie decydują się na pozostanie razem lub rozwód.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" nie dla wszystkich był sielanką

Trzy edycje programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" to dowód na to, że eksperci mogą się mylić. Tylko kilka par znalazło szczęście w związku małżeńskim. Eksperyment TVN był udany w przypadku Adriana i Anety, którzy dziś spodziewają się dziecka i wciąż pozostają w kontakcie ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W większości przypadków eksperyment okazał się porażką. Większość uczestników wolałaby wymazać ten epizod z pamięci. Jeden z uczestników show, który wolał pozostać anonimowy, w bardzo gorzkich słowach wypowiedział się na temat produkcji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Program krzywdzi, a nie łączy" - zawiedziony uczestnik opowiada o programie

Jeden z uczestników bardzo źle wspomina swój udział w programie. Mężczyzna, który wolał pozostać anonimowy, przestrzega innych przed tego typu eksperymentami:

- Program sam w sobie krzywdzi, aniżeli łączy. Problem polega na tym, że nikt tak naprawdę nie zapytał wszystkich uczestników, przez co przeszli po nieudanych związkach stworzonych w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" - wspomina uczestnik.

W jego przypadku ślub okazał się ogromną pomyłką. Ponadto oskarżył produkcję o to, że wykorzystuje niewiedzę i nieświadomość potencjalnych uczestników.

- Telewizja żeruje na niewiedzy uczestników i zabrania jakiegokolwiek kontaktu z nami osobom, które chcą wziąć udział w eksperymencie - przyznał mężczyzna, który swojego eksperymentalnego małżeństwa nie wspomina najlepiej. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się wtedy załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Koszmarne informacje Polsatu. Helikopter rozbił się na skoczni narciarskiej
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News