Dziecko pary z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" już na świecie. Dumna mama opublikowała zdjęcie, znamy płeć i imię

Dziecko pary z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" już na świecie. Dumna mama opublikowała zdjęcie, znamy płeć i imię Źródło: Instagram modrafrelka

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" wzbudzał spore emocje wśród widzów i uczestników. Bez wątpienia można uznać go za interesujący eksperyment społeczny. Nieznający się wcześniej ludzie poznawali się dopiero w dniu ślubu. Okazuje się, że jedna z par doczekała się potomstwa.

Niejedna osoba wciąż oczekuje na dzień, w którym w ich życiu pojawi się druga połówka. Czasami starania nie przynoszą upragnionych rezultatów. Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" pomagał osobom, które nie zaznały szczęścia w miłości. Ostatnio na skutek połączenia w parę dwojga uczestników na świat przyszło dziecko. 

Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" doczekali się dziecka

Nie da się ukryć, że "Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który cieszy się sporą popularnością. Eksperci dokonując analizy psychologicznej dobierali uczestników w pary. Poznawali się oni dopiero w momencie składania przysięgi małżeńskiej. To jak potoczyły się losy jednej z par jest niesamowite.

Ostatnio wspominaliśmy o tym jak widzowie zareagowali na finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Posypało się wówczas wiele gorzkich słów. Tym razem z pewnością taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta doczekali się dziecka. Świeżo upieczona mama podzieliła się na swoim Instagramie wyjątkowym zdjęciem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomo jak ma na imię dziecko 

Uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" już po 4 miesiącach od poznania swojego partnera była w ciąży. Para na tą wieść z pewnością była w siódmym niebie. Zgodnie z informacjami wskazanymi przez portal Pudelek Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta mieli być gośćmi "Dzień Dobry TVN", który odbył się w miniony piątek. Jednak para nie mogła wziąć w wideokonferencji, ponieważ musieli udać się na porodówkę. 26 maja na świat przyszło ich dziecko.

- Najlepszy prezent na Dzień Mamy, jaki mogłam sobie wymarzyć. Razem z Frankiem mamy się superancko i już nie możemy się doczekać, kiedy tata zabierze nas do domu - napisała na swoim Instagramie uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia".

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Śmierć nadeszła nagle, gwiazda TVP poinformowała o stracie najbliższej osoby

2. Wielki sekret Jolanty Kwaśniewskiej wyszedł na jaw. „Zawsze byłam nieszczęśliwa”

Z całą pewnością para jest zachwycona tym, że ich wspólnej drodze przez życie będzie towarzyszyło dziecko. Nie pozostaje nic innego niż życzyć im jeszcze więcej szczęścia i wielu wspaniałych chwil z synkiem Frankiem. To niesamowite, że program "Ślub od pierwszego wejrzenia" doprowadził do czegoś takiego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomość, na którą czekało wielu. Premier Morawiecki zdradził, kiedy uczniowie mogą wrócić do szkół
  2. Nie żyje 23-letni piłkarz. Zagadkowe okoliczności śmierci młodego zawodnika, policja bada sprawę
  3. Zapadła decyzja ws. organizacji wesel. Nikt nie mógł przewidzieć tego typu decyzji rządu
  4. Polacy masowo jedzą jeden rodzaj mięsa. Jego spożycie może być bardzo niebezpieczne
  5. Już wiadomo, kiedy pójdziemy do kina. Oficjalnie potwierdzona wiadomość
  6. Po ile u was kosztują truskawki? Ceny szybko się zmieniają, mamy dobre wieści

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News