Gwiazda "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w końcu przerwała milczenie. Znamy już płeć!

Gwiazda "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w końcu przerwała milczenie. Znamy już płeć! Źródło: screen/YouTube/tvnpl

"Ślub od pierwszego wejrzenia" okazał się w ich przypadku strzałem w dziesiątkę. Dziś para oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka. Przyszła mama przerwała milczenie i zdradziła płeć maleństwa.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów TVN. Na taki eksperyment decydują się tylko najodważniejsi. Pary są dobierane przez grono ekspertów i poznają się dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego. W wielu przypadkach wybory ekspertów okazały się nietrafione, jednak kilku małżeństwom udało się przetrwać.

W przypadku Anity i Adriana "Ślub od pierwszego wejrzenia" okazał się strzałem w dziesiątkę. Para nie tylko przypadła sobie do gustu, ale również zdobyła sympatię widzów w całej Polsce. Po zakończeniu programu postanowili nadal być razem, a niedawno w mediach pojawiła się radosna wiadomość, że ich rodzina wkrótce się powiększy.

Anita i Adrian z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" spodziewają się dziecka

Anita i Adrian z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nadal są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Ich konta na Instagramie są pełne wspólnych zdjęć, które są dowodem ogromnego szczęścia pary. Fani małżonków dowiedzieli się niedawno, że rodzina ich ulubieńców już wkrótce się powiększy.

Ciąża Anity stała się medialnym wydarzeniem. Celebrytka postanowiła nawet zaangażować internautów, aby pomogli jej wybrać imię dla dziecka. Poród odbędzie się już wkrótce. Świadczy o tym impreza "baby shower", którą Anita relacjonowała w mediach społecznościowych. Przy okazji zdradziła płeć swojego maleństwa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Anita opublikowała zdjęcia z "baby shower" i zdradziła płeć dziecka

Na oficjalnym profilu uczestniczki programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pojawiły się zdjęcia z baby shower. Impreza odbyła się w miniony weekend:

- Było wesoło, słodko, momentami wzruszająco, kameralnie i dokładnie tak jak chciałam. Dziękuję dziewczyny za odwiedziny, życzenia, wspaniałą zabawę i porządną dawkę śmiechu - napisała przyszła mama. 

Na zdjęciach z wydarzenia nie sposób nie zauważyć elementów dekoracji, które wskazują na płeć dziecka. Najbardziej dobrana para programu TVN już wkrótce powita na świecie swojego syna. Z całej Polski spływają gratulacje.

Dekoracje podczas zdradziły, że bohaterowie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" spodziewają się synka:

Instagram/Anita Szydłowska

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  2. Jan Englert ma poważne problemy ze ZDROWIEM?! Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjancji otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Pokazali, jak wygląda teraz Benedykt XVI. Gdy zobaczycie te zdjęcia, popłaczecie się
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

źródło: Popularne 

Następny artykuł