Ania za "Ślubu od pierwszego wejrzenia" strasznie schudła. Rewelacyjna metamorfoza, prawdziwa petarda (Zdjęcia)

Ania za "Ślubu od pierwszego wejrzenia" strasznie schudła. Rewelacyjna metamorfoza, prawdziwa petarda (Zdjęcia) Źródło: instagram/aniawrobel/

"Ślub od pierwszego" wejrzenia zmienił jej życie o 180 stopni. Choć po emisji programu na chwilę zniknęła z mediów, Ania nie traciła czasu i poświęcała go zdecydowanie więcej samej sobie, niż mediom społecznościowym. Uczestniczka sporo schudła i teraz prezentuje się naprawdę niesamowicie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" całkowicie zmienił jej życie, a teraz okazuje się, że przeszła piorunującą przemianę. Po dawnej Ani nie został już żaden ślad, a teraz swoim życiem coraz chętniej dzieli się w mediach społecznościowych, co zdecydowanie podoba się jej obserwatorom. Dzięki licznym zdjęciom możemy obserwować nie tylko co się u niej dzieje, ale także jak bardzo się zmieniła w ostatnim czasie. Ania nie tylko rozpromieniała, ale i zgubiła kilka kilogramów, teraz więc wygląda jak prawdziwa petarda. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia" odmienił jej życie 

Ania Wróbel wzięła udział w 2. edycji programu. Początkowo jej małżeństwo zdawało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę i para niemalże od razu zaczęła okazywać sobie czułość, mimo że poznała się zaledwie chwilę wcześniej. Z biegiem czasu jednak sytuacja stawała się coraz gorsza, aż w końcu finalnie oboje zdecydowali się na rozwód. Po zakończeniu programu Ania najwyraźniej nie miała parcia na świat show-biznesu i nie wychylała się za bardzo w mediach, przez co z czasem mówiono o niej coraz mniej. 

Uczestniczka nie przestawała jednak udzielać się na Instagramie tak, jak robiła to przed programem. Jej najbardziej oddani obserwatorzy (których znacznie przybyło po emisji programu) byli świadkami, jak krok po kroku jej życie się zmienia. Ania zaczęła poznawać coraz więcej znajomych, a przy tym znajdowała czas na rozwijanie swoich cukierniczych umiejętności. Po niedługim czasie zaczęła stopniowo dawać fanom do zrozumienia, że ktoś pojawił się w jej życiu. Widząc aprobatę z ich strony, coraz śmielej chwali się swoją nową miłością. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ania znacznie schudła. Nie umknęło to jej fanom 

Jak się okazuje, zmiany zaszły nie tylko w jej sercu, ale i w wyglądzie. Ania choć wcześniej nie uchodziła za kobietę z nadwagą, naprawdę znacznie schudła i teraz zdecydowanie zachwyca urodą. Wygląda jak petarda i internauci nie mogą się powstrzymać, by nie zamieścić kilku komentarzy na temat jej zniewalającej sylwetki. Niewykluczone, że to miłość tak wpłynęła na Anię i to właśnie przez nią postanowiła zastosować małą dietę

- Ania ale ty pięknie wyglądasz widać że miłość Ci służy - stwierdza jedna z internautek. 

- Wow... widać piękne efekty diety - dodaje ko.lejna. 

- Wyglądasz obłędnie - czytamy.  

instagram/aniawrobel/

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Trąby powietrzne znowu przejdą przez Polskę, ale to nie wszystko. Pilne ostrzeżenia RCB dla całego kraju
  4. Najbrzydsze paznokcie hybrydowe w 2019 roku? "Dzieło" tej kosmetyczki doprowadziło klientkę do łez rozpaczy
  5. Michał Szpak w końcu znalazł drugą połówkę. To intymne zdjęcie z partnerką ujawnia wszystko
  6. Księżna Kate powiedziała wszystko nt. czwartej ciąży. Reakcja Williama zwala z nóg

Źródło: instagram 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu