Zmarła tuż przed ślubem. Zdjęcie, którego zapomniała skasować, wbiło jej partnera w ziemię

Zmarła tuż przed ślubem. Zdjęcie, którego zapomniała skasować, wbiło jej partnera w ziemię Źródło: PxHere

Ślub powinien być dla każdej pory jedną z najszczęśliwszych chwil w życiu. Niestety, partnerka Johna Polo nie dożyła tego radosnego wydarzenia. Kiedy mężczyzna jakiś czas po śmierci ukochanej odkrył w jej telefonie nieznane mu zdjęcie, wbiło go w ziemię.

Ślub był ogromnym marzeniem Michelle, która głęboko wierzyła, że u boku ukochanego wreszcie osiągnie życiową stabilizację. Sielanka pary została jednak przerwana przez wstrząsającą diagnozę, którą usłyszała 30-latka. Niespodziewanie okazało się bowiem, że zachorowała na złośliwy nowotwór.

Ślub kościelny pozostał niezrealizowanym marzeniem Michelle

Już 6 dni później zakochani wzięli szybki, kameralny ślub cywilny. Niestety, ze względu na objawy ciężkiej choroby, nie był on do końca radosną uroczystością.

- Wymiotowała przez całą ceremonię i zwijała się z bólu, musiałem ją podtrzymywać. Zaraz potem pojechaliśmy do szpitala, a pielęgniarki przyniosły nam nasz tort weselny. To było zbyt tragiczne, by się tym cieszyć - opowiedział mediom John Polo.

Michelle nie poddawała się w walce z chorobą. Przeszła poważną operację, która dała jej ogromną nadzieję. Lekarze wykryli jednak u niej przerzuty. Para chciała więc jak najszybciej wziąć także ślub kościelny. Niestety, uroczystość została zaplanowana na 6 lutego 2016 roku, a kobieta odeszła 22 stycznia.

Wyjątkowe zdjęcie w telefonie zmarłej ukochanej

John był naprawdę załamany i zdruzgotany ogromną stratą. Zamarł więc, gdy w telefonie ukochanej znalazł wyjątkowe zdjęcie. Michelle pozowała na nim w sukni ślubnej, którą wybrała na uroczystość. Zdarzenie tak bardzo wstrząsnęło mężczyzną, że podzielił się fotografią ze światem dopiero wiele miesięcy później.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To moja żona. W sukni ślubnej. W sukni, w której nigdy jej nie zobaczyłem. Pobraliśmy się w urzędzie na parę dni przed jej pierwszą operacją. Dosłownie tam pobiegliśmy, by stać się mężem i żoną. Nie wiedzieliśmy, czy przeżyje operację. Po tym, gdy rak powrócił i okazało się, że jest nieuleczalny, postanowiliśmy zaplanować prawdziwe wesele. Nie dożyła do niego. Zmarła na dwa tygodnie wcześniej - napisał John na Facebooku, publikując zdjęcie ukochanej.

Ostatecznie mężczyzna zdecydował się opowiedzieć o emocjach, które targały nim, gdy po raz pierwszy ujrzał wyjątkową fotografię. Opisał także swoje uczucie do Michelle.

- Żałuję wielu rzeczy. Na samym szczycie tej listy jest to, że nie widziałam, jak zmierza w stronę ołtarza. Ale miała tę sukienkę. Swoją wymarzoną sukienkę. Uwielbiała ją. Kiedy była w hospicjum, opowiadała wszystkim, jak wspaniałe będzie nasze wesele. Nie była świadoma tego, że go nie dożyje. Michelle zmarła, a ja nie zobaczyłem jej w tej wymarzonej sukni. Tydzień później znalazłem w jej telefonie to zdjęcie. Leżałem bez ruchu w łóżku, szczęśliwy i zdruzgotany jednocześnie. Po moich policzkach spływały łzy, kiedy śmiałem się wspominając, jak była roztrzepana. Moja żona. W swojej sukni ślubnej - napisał John.

Mężczyzna zdecydował się zatrzymać wszystkie części garderoby, które Michelle zakupiła z myślą o ślubie. Chce bowiem, aby kiedyś jej córka stanęła przed ołtarzem w wyjątkowym dla siebie dniu w tej właśnie sukni, wybranych przez matkę butach oraz z jej obrączką.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. LIDL przygotował petardę w odpowiedzi na promocję Biedronki! Rodzice nie będą zadowoleni
  2. Wyjątkowo ważna rada papieża Franciszka dla wszystkich katolików
  3. Dramat w M jak Miłość. Uwielbiana bohaterka ma raka, zapadła w śpiączkę
  4. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  5. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy

Źródło: Papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News