Najkrótsze małżeństwo świata. Trwało tylko 3 minuty

Najkrótsze małżeństwo świata. Trwało tylko 3 minuty Źródło: pixabay.com

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Jest to decyzja, która wymaga nie lada odwagi. W końcu jest finalizacją długotrwałego związku opartego na miłości, która przeszła wiele prób. Jest to też wyraz zaufania, że partner nie pozostawi nas aż do śmierci. Czyżby?

Ślub to wspaniała chwila, do której małżeństwa po latach chętnie powracają. Wspominają wydarzenie oglądając nagrania czy zdjęcia z tamtego dnia, co doskonale umacnia związek i pomaga przetrwać kryzysy. Większość par, które decydują się na zawarcie małżeństwa zakłada, że będzie ono trwało długo - a przynajmniej przez kilka lat. W końcu rozwody nie dzieją się z błahych przyczyn. Nad konfliktami można pracować idąc chociażby na rozsądne kompromisy. Ta para postanowiła jednak zakończyć relację po jednej sprzeczce.

Ślub, po którym nastąpił tragiczny koniec

Para, która zdecydowała się zawrzeć związek małżeński w Kuwejcie prawdopodobnie przejdzie do historii. Wszystko z powodu ich krótkiego stażu, który trwał zaledwie trzy minuty! Tyle wystarczyło pannie młodej, aby stwierdzić, że mężczyzna, z którym zdecydowała się spędzić życie... nie nadaje się do tej roli. Do takiego wniosku doszła po jednej z dziwnych sytuacji. Po powiedzeniu sobie romantycznego "tak" przed ołtarzem panna młoda schodząc po schodkach potknęła się, na co, mówiąc delikatnie, niemile zareagował jej mąż. - Jesteś głupia... - skomentował potknięcie mężczyzna. W tej sytuacji kobieta bardzo się zdenerwowała. Nie spodobał jej się komentarz mężczyzny, który w tak stresującej chwili powinien wspierać swoją świeżo upieczoną małżonkę. Dziewczyna wpadła więc na jedyny, słuszny pomysł - natychmiast rozwiązać małżeństwo, które właśnie zawarła. Tak też zrobiła i pod wpływem impulsu poprosiła o wykreślenie jej imienia i nazwiska z księgi. Doszło więc do rozwodu w ciągu trzech minut. DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ

Internauci bronią kobiety

Choć cała sytuacja wydaje się być kuriozalna i w pierwszej chwili wywołuje śmiech, to zdaniem użytkowników Twittera była to dobra decyzja. - Jeśli tak zachowuje się na samym początku, to lepiej go zostawić - czytamy komentarz mężczyzny.

 - Małżeństwo bez szacunku od samego początku będzie nieudane - stwierdza kobieta. - Nie dziwię się jej. Też bym tak zrobiła - przyznaje internautka. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Barbara Kurdej-Szatan jest w CIĄŻY?! Fani tylko na to czekali...
  2. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Prawica dostanie zawału
  3. Ewa Chodakowska spełniła swoją "małą" zachciankę. Wydała na nią 4 miliony!
  4. Barbara Kurdej-Szatan prosi fanów o zmasowaną akcję! Chodzi o jej pracę w Polsacie
  5. Nigdzie niepublikowane zdjęcie Meghan Markle sprzed lat już w sieci. Znajoma zaskoczyła księżną
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

   

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł