Ślub perspektywa ojczyma
Pxhere/Public
Mariusz Wiącek - 21 Marca 2019

Ojczym opłacił ślub przybranej córki. Ujawniła prawdę, która rozerwała mu serce

Ślub powinien być najpiękniejszą chwilą w życiu młodych ludzi, a także ich rodziców. Wydarzeniem, które zostanie zapamiętane do końca życia. Jednak zdarza się, że sytuacja rodzinna sprawia, iż staje się on dalece odległy od wymarzonego wzoru. Pokazuje to historia pewnego ojca, który doznał prawdziwego szoku podczas wesela przybranej córki.

Ślub jest wydarzeniem, które powinno na stałe zapisać się w życiu nie tylko młodej pary, ale także jej rodziców, którzy niekiedy wiele lat czekają na ten moment, by wspólnie z ukochanym dzieckiem świętować jego radość. Jednak zdarzają się sytuacje, gdy rzeczywistość okazuje się być zupełnie inna. Jak to przy tak wielkim wydarzeniu bywa, często pojawiają się spory na temat tego, kto powinien za całą ceremonię zapłacić.

Sytuacja pewnego ojca - a w zasadzie ojczyma - który postanowił zwierzyć się w mediach społecznościowych świetnie pokazuje, jak czasem dopiero po latach dowiadujemy się, że tak naprawdę nie znamy swoich najbliższych. I wtedy przychodzi złość, zawód, rozpacz i poczucie osamotnienia... Ból, który zadają nam ci, których najbardziej kochamy.

Franciszek Pieczka stracił słuchNajlepszy aktor Ranczo jest strasznie schorowany. Płakać się chceCzytaj dalej

Ślub pasierbicy otworzył mu oczy

Jakiś czas temu, na portalu Reddit pojawiła się poruszająca historia człowieka, który związał się z kobietą, wychowującą córkę. Przez wiele lat traktował je jak najbliższą rodzinę, pragnąc taką stworzyć, pomimo braku więzów krwi.

- Córka w zeszłym roku skończyła studia. Opłacałem czesne (...) kupiłem jej samochód, by mogła dojeżdżać na uczelnię. Ona nie pracuje. Mieszkała z nami podczas studiów i po ich skończeniu (...) Od czasu do czasu pojawiał się w naszym życiu jej spłukany, biologiczny ojciec, a ona się do niego przymilała... (...) Mimo że nie łożył na jej utrzymanie, córka wciąż go kochała i chciała, by był częścią jej życia - pisze załamany ojczym.

Dalsza część historii opowiada, jak to ojczym, gdy córka wychodziła za mąż, postanowił sfinansować całe wesele, z jednym warunkiem - chciał, by zostało zaproszonych kilku jego znajomych, nie więcej niż 20 osób przy 250 osobowej uroczystości.

Jak się okazało, zarówno córka jak i jej matka nie dotrzymały słowa, a ich zachowanie świadczyło wyraźnie, że traktują go czysto przedmiotowo. Został całkowicie pominięty w rodzinie, pomimo tego, że wyłącznie dzięki niemu wesele się odbyło.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Instagram.com/@nataliawrobelofficial/; Youtube/VENUS MILANO | Luxury Disco Strip Night ClubKoszmarne upokorzenie Natalii z Big Brothera. Wyciekły wszystkie najpikantniejsze materiałyCzytaj dalej

- Czułem się paskudnie. Nic się już nie dało zrobić, bo najważniejsze osoby w moim życiu już zostały obrażone - mówi dalej.

Jak się okazało, w tej chwili zrozumiał, kim jest dla tej rodziny.

- Dotychczas myślałem, że jestem głową tej rodziny i jej opiekunem, który cieszy się szacunkiem jej członków i którego prosi się o pomoc, gdy jest ona potrzebna. Jednak okazało się, ze jestem tylko bankomatem, który służy do wypłacania gotówki i niczego więcej - wspomina mężczyzna.

Zrozpaczony postanowił zrzec się weselnych zobowiązań finansowych na rzecz prawdziwego ojca, który nie robiąc nic tak łatwo zajął jego miejsce. Jednak rana w sercu pozostała i bolesny zawód zostanie z nim na zawsze, pomimo zerwania kontaktu z niewdzięczną rodziną.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Polski gwiazdor zaśpiewa na pogrzebie Czerwińskiej. Tego się nie spodziewaliście!
  2. Paweł Deląg odchodzi z „M jak miłość”! Co się stanie z jego bohaterem?
  3. Nowotwory w rodzinie, tajemnicza śmierć i ciężka choroba. Pasmo nieszczęść u gwiazdy Kiepskich
  4. Ujawniono dramat księżnej Kate. "Stała się ofiarą"
  5. Mały Polak nie żyje. Tragedia, o której mówi cały kraj

świat według kiepskichKosmiczna metamorfoza Mariolki z Kiepskich. Aktora wygląda dzisiaj tak, że po 7 zdjęciu spadną Wam skarpetkiCzytaj dalej

źródło: wiesz.net

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News