"Była" nagle wtargnęła na wesele. Zrobiła się wielka draka, uroczystość zrujnowana

"Była" nagle wtargnęła na wesele. Zrobiła się wielka draka, uroczystość zrujnowana Źródło: maxpixel.net

Ślub ten będzie zapamiętany przez pana młodego do końca życia. Niestety bynajmniej nie ze względu na to, że chwila ta była wyjątkowym wydarzeniem otwierającym nowy etap jego życia. Zapamięta go z powodu swojej byłej dziewczyny, która nagle wtargnęła do kościoła robiąc naprawdę sporo zamieszania.

Ślub ten obił się echem na całym świecie. To, co wydarzyło się w trakcie uroczystości, mogłoby posłużyć za fabułę filmu komediowego. Do kościoła, gdzie właśnie para młoda miała wymienić się pocałunkiem, nagle wtargnęła była dziewczyna pana młodego. Cała sytuacja zamieniła się w niezłe widowisko. Szczegóły dosłownie bawią do łez.

Ślub, który nagle przerwała druga panna młoda

O całej sytuacji poinformował brytyjski "Daily Mail". W Chinach pewna para zdecydowała się sformalizować swój wieloletni związek. Wyprawili więc przepiękne wesele, które poprzedzała uroczystość zaślubin. Podczas wyjątkowego dla młodej pary dnia wszystko zostało przygotowane w taki sposób, jak sobie to wymarzyli. Zaprosili gości, udekorowali salę pięknymi kwiatami, a świadkowie przygotowali dla nich specjalne przemówienie.

Uroczystość zmierzała już ku końcowi. Pan i panna młoda wpatrywali się sobie głęboko w oczy, aby następnie wygłosić słowa przysięgi i powiedzieć wzniosłe "tak" w obecności najbliższych. W pewnym momencie do kościoła nieoczekiwanie wtargnęła jednak druga panna młoda.

Wszyscy patrzyli się na nią zastanawiając się kim jest kobieta, która zakłóca przebieg tak ważnej chwili. Okazało się, że to była dziewczyna pana młodego, która nadal żywi do niego głębokie uczucia.

To, co działo się później, dosłownie rozbawiło do łez zarówno zebranych, jak i internautów, którzy nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Kobieta uklęknęła przed panem młodym. Zaczęła prosić i błagać, aby nie przysięgał on dozgonnej miłości swojej obecnej partnerce. Wytłumaczyła mu, że przebrała się w suknię ślubną, bo jest gotowa właśnie teraz, w obecności jego rodziny, wyjść za niego za mąż. Wybacza mu także przeszłość i to, że zostawił on ją, lekceważąc jej uczucia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tłumaczenia te jednak wyraźnie obrzydzały pana młodego. Był on całą sytuacją zażenowany i zawstydzony. Nie chciał rozmawiać ze swoją byłą dziewczyną. Odpychał ją, choć robił to bezskutecznie, bo ta nie chciała odejść. W pewnym momencie chwyciła go za rękę tak mocno, że o mało nie przewróciła pana młodego, co rozbawiło Internautów.

W międzyczasie obecna partnerka i przyszła żona mężczyzny, która całą sytuacją była zaskoczona, wybiegła sprzed ołtarza. Była zła na pana młodego, że dopuścił do tak kuriozalnej sytuacji. Jakie było zakończenie historii, która rozbawiła miliony Internautów? Niestety nie wiemy. Możemy się jedynie domyślać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Najbliższy człowiek papieża skazany za pedofilię. Polski duchowny: to prześladowanie
  4. Justyna właśnie znowu odpaliła petardę w kierunku Piotra Żyły. Publicznie pierze brudy kolejny raz
  5. Życie "księżniczki" Marty Kaczyńskiej nagle zamieniło się w bajkę. Tak drogo nie jada niemal nikt
  6. Julia Wieniawa przerywa milczenie i mówi o kolejnej "strasznej" chorobie. Znowu grubo przesadziła?

Źródło: Planeta

Następny artykuł