Blogerka opowiedziała, o jakim pierścionku zaręczynowym marzy. Internauci nie dowierzają

Blogerka opowiedziała, o jakim pierścionku zaręczynowym marzy. Internauci nie dowierzają Źródło: pixabay.com

Ślub blogerki będzie kosztował fortunę? Kontrowersyjna YouTuberka Olfaktoria postanowiła pochwalić się na swoim Instagramie wymarzonym pierścionkiem zaręczynowym. To, co napisała wzbudziło wielkie emocje fanów, którzy zaczęli zarzucać gwieździe nadmierne chwalenie się bogactwem.

Ślub jest tematem, który wśród Polaków budzi wielkie emocje. Olfaktoria, która na swoim iInstagramie postanowiła pochwalić się pierścionkiem zaręczynowym, bardzo poruszyła wszystkich planujących ożenek. Czy blogerka nie przesadziła swoją potrzebą chwalenia się bogactwem? Jej wpis wywołał wielkie kontrowersje.

Ślub Olfaktorii będzie wyjątkowo drogi. Szokujące wyznanie blogerki dotyczące pierścionka zaręczynowego

YouTuberka Olfaktoria w swoim wpisie na Instagramie stwierdziła, że nie przyjmie pierścionka zaręczynowego, którego wartość będzie niższa niż 100 tysiące złotych. Potencjalny partner ma więc nie lada zadanie.

- Posiadanie męża nigdy nie było na mojej liście marzeń. Nie widzę siebie w białej sukni i nie marzę o tym, by stanąć na ślubnym kobiercu. O pierścionku zaręczynowym też nie. Między innymi właśnie dlatego dawno temu wymyśliłam sobie, że jeśli „jakiś” Janusz będzie chciał mi się oświadczyć, będzie mi musiał wręczyć pierścionek o wartości przekraczającej 100 tysięcy złotych - i wtedy ja się ewentualnie zastanowię, czy go przyjąć. Uważam, że moje oczekiwania nie są zbyt wygórowane - tym bardziej, kiedy patrzę na pierścionek Metropolitan ze zdjęcia, którego cena zaczyna się od 350 tysięcy złotych - napisała w swoich social mediach słynąca z chwalenia się bogactwem gwiazda.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci są zażenowani zachowaniem Olfaktorii

Wpis gwiazdy, która słynie z kontrowersji, wzbudził wielkie emocje wśród polskich internautów, którzy zaczęli wytykać kobiecie fakt nadmiernego chwalenia się bogactwem. Według obserwatorów kobiety, pierścionek zaręczynowy wcale nie musi być aż tak drogi, aby mógł uszczęśliwić ukochaną osobę.

- Wolałabym dostać piękny pierścionek za 20 zł, który wygląda, jakby był wart milion dolarów niż taki, który wygląda naprawdę przeciętnie i potem musieć opowiadać, że kosztował 350 tysięcy, bo naprawdę tego po nim nie widać - napisała sfrustrowana internautka.

- Tak, bo liczy się wartość pierścionka zaręczynowego, a nie to, czy faktycznie chcemy przeżyć z dana osoba resztę swojego życia i czy tak naprawdę ja kochamy. Bo w życiu chodzi tylko o rzeczy materialne, a nie o szczęście no nie? - dodała kolejna z oburzonych obserwatorek.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monika Olejnik mieszka w domu Wiesława GOMÓŁKI?! To prawdziwa rezydencja!
  2. Małgorzata Kożuchowska ma idealne ciało. Chodakowska i Lewandowska zzielenieją z zazdrości!
  3. Adam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było
  4. Burza w mediach wokół Kuby Wojewódzkiego. Król TVN jest jednak gejem?
  5. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce
  6. Zaczyna robić się już poważnie. Związek Igi Lis i Taco Hemingwaya kwitnie

 

źródło: instagram

Następny artykuł