Pan młody odwrócił się od ołtarza i powiedział innej, że ją kocha. Wszystkim zgromadzonym na ślubie odebrało mowę

Pan młody odwrócił się od ołtarza i powiedział innej, że ją kocha. Wszystkim zgromadzonym na ślubie odebrało mowę Źródło: YouTube / Rec On Cine Concept

Ślub tej pary wszyscy goście zapamiętają na długo. Tuż przed przysięgą pan młody odwrócił się od ołtarza i wyznał miłość innej.

Ślub przebiegał zgodnie z planem aż do przysięgi. Podczas składania przyrzeczenia pan młody nagle odwrócił się od ołtarza i wyznał, że kocha także inną. Wszyscy goście byli w wielkim szoku, a w oczach jego narzeczonej pojawiły się łzy.

Ślub tej pary wszyscy zapamiętają na całe życie

Portugalska para dokładnie zaplanowała swój wspaniały dzień. Bliscy z niecierpliwością oczekiwali, aż Jefferson i Jessica złożą sobie przysięgę dozgonnej miłości. Kiedy przyszedł czas, pan młody nagle odwrócił się od żony i wyznał wszystkim, że kocha także inną kobietę. Zgromadzeni goście byli w wielkim szoku, a w oczach narzeczonej pojawiły się łzy.

Jefferson wskazał na Giovannę, kilkuletnią córkę narzeczonej. Tak samo jak żonie, przysiągł dziewczynce wieczną miłość. Mężczyzna nie jest jej ojcem, ale pokochał dziewczynkę jak własną córkę. Obiecał, że będzie przy niej do końca życia, tak samo, jak przy jej mamie.

- Gdybym miał prosić o coś Boga, to tylko o to, abyś była moją córeczką. Byłbym najdumniejszym ojcem na świecie, mając tak piękną, inteligentną i wykształconą córkę jak ty - powiedział ze wzruszeniem do dziewczynki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ślub zakończył się nieoczekiwanym wydarzeniem

Ten niezwykle wzruszający moment na zawsze zapadnie w pamięci wszystkich zgromadzonych na ceremonii gości. Jessica nie spodziewała się takiego gestu ze strony przyszłego męża. Poruszona kobieta nie mogła powstrzymać łez szczęścia.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła media
2. Prawda o śmierci Anny Jantar jest inna? Tragiczne wydarzenia wyszły na jaw po latach

Córka kobiety również nie mogła powstrzymać radości, uśmiech nie schodził jej z twarzy. Mężczyzna i dziewczynka mocno się uściskali, a później Giovanna obiecała Jeffersonowi, że ona również będzie go wspierać i traktować jak prawdziwego ojca.

- Ja również daję ci moją miłość, będę o Ciebie dbała, chroniła i nie pozwolę, aby coś ci się stało – przyrzekła przed ołtarzem Giovanna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Wielka wpadka TVP na godziny przed Sylwestrem. Michał Szpak może spalić się ze wstydu
  4. Kłęby dymu unoszą się nad Warszawą. Pilna akcja służb, na miejscu kilkanaście zastępów straży pożarnej
  5. Ręce opadają. Ksiądz w polskiej miejscowości podsumował zbiórkę pieniędzy, zwyzywano tych, którzy dali najmniej (ZDJĘCIE)

źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News