Brali ślub w plenerze, kiedy nagle pies nie wytrzymał. Później stała się rzecz, którą goście zapamiętają do końca życia

Brali ślub w plenerze, kiedy nagle pies nie wytrzymał. Później stała się rzecz, którą goście zapamiętają do końca życia Źródło: Facebook Krem 2 NEWS

Nic nie zapowiadało tego, że ślub w plenerze przybierze taki obrót. Wszystko przez psa, który nie mógł się już dłużej powstrzymać. To co zrobił jest niewyobrażalne. Zdjęcie mówi samo za siebie.

Para młoda nie mogła się doczekać aż ich ślub dojdzie do skutku. W końcu nadszedł dzień tego niezwykłego wyznania miłości. Wszyscy z zaangażowaniem obserwowali ceremonię w fantastycznej scenerii. Jednak pies nie mógł zachować dłużej powagi.

Ślub i jeden niesforny gość

Niezwykła uroczystość odbywała się na świeżym powietrzu. Nie da się ukryć, że ślub mógł zachwycić niejedną osobę fantastyczną scenerią. Goście byli wniebowzięci i nie kryli swojego podziwu. Wszystko poszło zgodnie z planem pary młodej. Pogoda okazała się piękniejsza niż można było się spodziewać. W ceremonii pojawił się jeden wyjątkowy gość. Był nim pies pana młodego.

Pies początkowo miał przynieść młodym obrączki. Szybko jednak zażegnano ten pomysł znając jego usposobienie. Labrador mimo ogromnego uroku uwielbiał oddawać się beztroskich harcom. W związku z tym ograniczono się wyłącznie do jego obecności. Nikt jeszcze nie podejrzewał, że pies i ślub mogą być wybuchową mieszanką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To co zrobił pies zostało uwiecznione na zdjęciu

Z uwagi na to, że pies został pozbawiony ważnej roli na uroczystości postanowiono mu to w pewien sposób wynagrodzić. Jako, że był ona wyjątkowym członkiem rodziny podjęto decyzję, że będzie on obecny na zdjęciach z tego wyjątkowego wyznania miłości. Ślub jednak został przyćmiony przez osobowość niesfornego zwierzaka.

Czworonóg przez większość uroczystości zachowywał się niezwykle poważnie. Jednak czar prysł w momencie, w którym para stanęła na ślubnym kobiercu. U niektórych pojawiły się łzy i nie były wywołane wzruszeniem. Pies pokazał swoją prawdziwą naturę i sprawił, że wszyscy goście wybuchnęli śmiechem. Psi gość zaczął szaleńczo tarzać się koło pary młodej. Nawet duchowny nie mógł pozostać obojętny na ten widok.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy pokochali go za "Czterech pancernych i psa" oraz "W pustyni i w puszczy". Niestety, media obiegły najgorsze informacje

2. Wirusolog przewiduje, jak będzie wyglądała druga fala epidemii w Polsce. Nie ma dobrych informacji

Zdjęcie z tego incydentu podbiło cały Internet. Jak przyznaje sama para młoda, nie spodziewali się, że fotografie relacjonujące ich ślub zobaczą miliony osób. Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie. Trzeba przyznać, że rzadko kiedy ślub przybiera tak zabawny obrót.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 39-latek zarażony koronawirusem nagrał film. Wszystko po to, by pożegnać się z rodziną
  2. Znany polski piłkarz popełnił samobójstwo. Jego kolega nie wierzy w tę wersję zdarzeń
  3. Widzowie TVP martwią się o Tadeusza Sznuka. Smutne wieści obiegły media
  4. Łukasz Szumowski zdradził swoje wielkie plany. W ich realizacji przeszkodził mu koronawirus, żona musi poczekać
  5. Wszyscy mieli nadzieję, że to jeszcze nie koniec. Niestety, wielu Polaków w żałobie po nagłej śmierci byłego prezydenta miasta
  6. Wymieszaj jajka z twarogiem i jedz codziennie. Lepsze niż pieczywo, spojrzysz w lustro po 30 dniach i nie rozpoznasz siebie

Źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News