Pokazała fryzjerce, jaką chce fryzurę na swój ślub. Gdy zobaczyła efekt wpadła w furię

Pokazała fryzjerce, jaką chce fryzurę na swój ślub. Gdy zobaczyła efekt wpadła w furię Źródło: .

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Każda panna młoda chce wyglądać podczas tego dnia wyjątkowo, dlatego dużo wcześniej załatwia wszystkie sprawy związane z fryzurą i dodatkami. Ta kobieta pokazała swojej stylistce wymarzone upięcie. Gdy zobaczyła efekt, była załamana.

Ślub jest wyjątkowym wydarzeniem, dlatego państwo młodzi dużo wcześniej starają się zorganizować i zaplanować całą ceremonię. Każda kobieta marzy o pięknej sukni ślubnej, wspaniałej fryzurze i podkreślającym jej urodę makijażu. Niestety ta dziewczyna nie miała szczęścia i jej stylistka nie odwzorowała upięcia, którego ona oczekiwała. 

Ślub i wymarzona fryzura

Ślub wiąże się z wieloma przygotowaniami. Jednym z nich są próbne fryzury ślubne. Panny młode chcące uniknąć wpadek na chwilę przed ceremonią, decydują się wcześniej skonsultować ze stylistką, która odwzoruje na ich włosach ich wymarzone upięcie. Niestety ta kobieta nie zdecydowała się na wcześniejszą wizytę u fryzjerki i wydarzyło się coś, czego chciałaby uniknąć każda panna młoda. 

Fryzjerka popełniła fatalne błędy

Kobieta zaryzykowała i nie umówiła się wcześniej na próbne uczesanie. Później niestety bardzo tego żałowała. Fryzjerka popełniła fatalne błędy i zepsuła jej wielki dzień. Mimo iż dziewczyna pokazała, jak chciałaby, żeby jej fryzura wyglądała, to stylistka nie popisała się umiejętnościami. Jej odwzorowanie było niechlujne, niedbałe i wyglądało okropnie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zrozpaczona panna młoda nie wiedziała, co zrobić ze swoją fryzurą. Do ślubu pozostało mało czasu, a na jej głowie znajdowało się coś, czego zdecydowanie nie chciałaby mieć. Co gorsza stylistka stwierdziła, że swoją pracę wykonała dobrze, a pożądany efekt nie wyszedł, ponieważ kobieta ma inny typ włosów, niż modelka ze zdjęcia.

Dzisiaj grzeje: 1. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie
2. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie

Panna młoda podzieliła się swoją historią w mediach społecznościowych. Internauci przyznali dziewczynie rację i stwierdzili, że fryzjerka była niekompetentna. Na szczęście chwilę po tym przykrym wydarzeniu kobieta trafiła do świetnej stylistki, która niemalże w stu procentach odwzorowała jej wymarzone upięcie ślubne, pracując pod ogromną presją czasu. 

źródło: Facebook/That's it. I'm wedding sharming

Najlepsze newsy dnia:

  1. W sieciówkach lepiej nie tykaj paragonu. Nie masz pojęcia, jak narażasz własne zdrowie
  2. Nie żyje kultowy aktor. Rodzina poinformowała o śmierci 77-latka
  3. Strażak został wezwany na miejsce śmiertelnego wypadku. Gdy zobaczył kto był w aucie jego świat się zawalił, nie zapomni tego do końca życia
  4. Królowa Elżbieta II wypiła o jedną kolejkę za dużo. Lata po śmierci księżnej Diany brutalna prawda wyszła na jaw
  5. Po długiej rozłące pies spotyka właściciela i zaczyna przeraźliwie warczeć. Nagle pojmuje swój błąd, jest nagranie

źródło: Papilot

 

Następny artykuł