Jej tata umarł rok wcześniej. Tuż przed ślubem zobaczyła rozdzierające serce sceny przy grobie

Jej tata umarł rok wcześniej. Tuż przed ślubem zobaczyła rozdzierające serce sceny przy grobie Źródło: Screen/Youtube/aCreativeTraveler

Ślub tej pary miał być najpiękniejszym wydarzeniem w ich życiu. Przyszłemu panu młodemu bardzo zależało na tym, aby rodzina jego partnerki w pełni go zaakceptowała. To, co zrobił ten mężczyzna, zszokowało jego kobietę, która nie mogła powstrzymać łez, gdy oglądała nagrany przez niego film.

Mężczyzna chciał, aby jego ślub był zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach, zdecydował się więc na zaskakujący krok. Gdy jego partnerka odkryła, co jej ukochany zrobił, nie mogła powstrzymać łez. Był to najpiękniejszy prezent, jaki tylko mogła sobie wymarzyć. Jedna ze scen do głębi ją wzruszyła. 

Ślub i wielka niespodzianka 

Kristina i Matthew byli parą od pięciu lat. Mężczyzna był pewien, że chce spędzić resztę życia ze swoją ukochaną, dlatego zaplanował dla niej wielką i wzruszającą niespodziankę. Ślub miał być najpiękniejszym wydarzeniem w ich życiu, ale przedtem Matthew chciał, aby wszyscy z rodziny jego partnerki go zaakceptowali. Wpadł więc na genialny pomysł. 

Mężczyzna pojechał do rodziny partnerki 

Matthew powiedział Kristinie, że chce spotkać się ze swoimi znajomymi w weekend i poprosił ją, by odwiozła go na lotnisko. Jak się jednak okazało, mężczyzna miał zupełnie inne plany i tak naprawdę pojechał odwiedzić rodzinę swojej ukochanej. Zapytał każdą bliską osobę Kristiny, czy zechce przyjąć go do rodziny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Cała rodzina kobiety była bardzo wzruszona gestem Matthew. Babcia Kristiny nawet podarowała mu swój własny pierścionek zaręczynowy. Najbardziej przejmującym momentem były jego odwiedziny na grobie ojca swojej partnerki. Matthew również z nim chciał porozmawiać. Mężczyzna przez cały czas nagrywał również film, aby później móc go zaprezentować swojej ukochanej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Opiekunka Violetty Villas robiła jej straszne rzeczy. Trafi za to do więzienia
2. Już za chwilę pogoda zwariuje, czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Nad Polskę nadciąga "Biskajskie ciepło"

Kobieta była bardzo wzruszona gestem swojego partnera. Gdy zobaczyła, że Matthew był również na grobie jej ojca, wybuchnęła płaczem, bowiem była bardzo zżyta ze swoim tatą. Chwilę po obejrzeniu filmiku chłopak uklęknął przed dziewczyną i poprosił ją o rękę. Kobieta bez wahania powiedziała "tak" i przyznała, że w życiu nie spodziewała się tak pięknej, zaręczynowej niespodzianki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W sieciówkach lepiej nie tykaj paragonu. Nie masz pojęcia, jak narażasz własne zdrowie
  2. Nie żyje kultowy aktor. Rodzina poinformowała o śmierci 77-latka
  3. Strażak został wezwany na miejsce śmiertelnego wypadku. Gdy zobaczył kto był w aucie jego świat się zawalił, nie zapomni tego do końca życia
  4. Królowa Elżbieta II wypiła o jedną kolejkę za dużo. Lata po śmierci księżnej Diany brutalna prawda wyszła na jaw
  5. Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

źródło: Lolmania

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News