„I nie opuszczę cię aż do śmierci” w ich przypadku potrwało kilka minut. Tragiczna śmierć młodej pary

„I nie opuszczę cię aż do śmierci” w ich przypadku potrwało kilka minut. Tragiczna śmierć młodej pary Źródło: Unsplash - Thomas Curryer

Ślub miał być początkiem ich wspólnego, wspaniałego życia, tymczasem już po chwili doszło do prawdziwej tragedii. Informacje o strasznym wypadku trafiły do mediów. Nikt nie spodziewał się tak przerażającego zdarzenia.

Ślub z pewnością należał do najważniejszych momentów w życiu pewnej pary. Młodzi małżonkowie długo czekali na ten wyjątkowy dzień i liczyli na to, że uda im się zaplanować go wzorowo. Niestety, tuż po ceremonii doszło do przerażającego wypadku, o którym mówią teraz media z całego świata. Niektórzy wręcz nie potrafią zrozumieć, jak mogło dojść do takiego nieszczęścia.

Niestety w przypadku wspomnianej pary, słowa "I nie opuszczę cię aż do śmierci" były boleśnie trafne. Wszystko przez to, że do dramatycznych wydarzeń doszło tuż po tym, jak para powiedziała sobie sakramentalne "tak". Do nieszczęścia doszło na oczach rodziny nowożeńców.

Ślub był początkiem ich dramatu

Ta para od bardzo dawna marzyła o tym, by w końcu wziąć ślub. Oboje poznali się jeszcze w czasach liceum i stwierdzili po krótkim czasie, że chcą być ze sobą do końca życia. Kilka dni temu ich marzenia miały się spełnić, w związku z czym oboje czuli wielkie podekscytowanie i radość.

Po zakończeniu ceremonii cywilnej, oboje udali się do samochodu i mieli ruszyć w stronę domu. Przez moment nieuwagi nagle wyjechali na ruchliwą ulicę, gdzie w ich samochód uderzył rozpędzony pick-up. Para młoda nie miała najmniejszych szans na to, by przeżyć zderzenie. Do tragedii doszło w Teksasie, lecz wiadomość o tragicznej śmierci nowożeńców szybko obiegła cały świat. 

Ślub od wielu lat był ich marzeniem

- Widziałam jak moje dziecko ginie. Wciąż mam na ubraniu krew syna, którego próbowałam wyciągnąć z rozbitego auta. Ten obraz będzie mnie prześladował do końca życia. Już zawsze będę miała przed oczami tego pick-upa uderzającego w auto mojego syna - mówiła w wywiadzie matka pana młodego.

Dzisiaj grzeje: 1. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wyjątkowo smutna historia wzruszyła internautów, którzy nie mogli uwierzyć w to, że nieszczęście spotkało ich zaraz po najszczęśliwszej chwili życia. Informacje na ten temat podały media z całego świata, wskazując na brutalny los, jaki spotkał młodych małżonków. Ich szczęście nie potrwało niestety zbyt długo, lecz byli razem do samego końca i zdążyli połączyć się przed śmiercią.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Zakonnica zrzuciła habit dla Krzysztofa Rutkowskiego. Sława detektywa ją przerosła, chciała rzucić się z wieżowca
  3. Piotr zanurkował w jeziorze. Wyjął z wody niezwykłą rzecz, skrywała się na dnie wiele lat
  4. „I nie opuszczę cię aż do śmierci” w ich przypadku potrwało kilka minut. Tragiczna śmierć młodej pary
  5. Żona miała poważny problem z mężem, ich związek wisiał na włosku. Wpadła na pomysł, który wzrusza do łez


Źródło: TVP Info

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News