5 słów zamieniło ślub w koszmar. Panna młoda upadła na ziemię, a jej matka chciała zabić pana młodego

5 słów zamieniło ślub w koszmar. Panna młoda upadła na ziemię, a jej matka chciała zabić pana młodego Źródło: Unsplash/Vitor Pinto

Ślub skończył się w sposób, którego nikt nie mógł przewidzieć. Panna młoda stanęła na ślubnym kobiercu, ale zamiast usłyszeć oczekiwaną deklarację, usłyszała coś zupełnie innego. To prawdziwy koszmar, z którym panna młoda wciąż nie może sobie poradzić.

Ślub panny młodej zakończył się w zupełnie nieprzewidywalnym momencie. Pan młody wpatrując się w oczy swojej niedoszłej żonie wypowiedział słowa, w które ta dosłownie nie mogła uwierzyć. Po wszystkim kobieta upadła na ziemię, a następnie jej matka wstała i oznajmiła wszem i wobec, że za chwilę zabije jej narzeczonego.

Ślub skończył się tragedią. Panna młoda usłyszała od niedoszłego męża słowa, które bolą ją nawet po latach

Anna bardzo chciała wyjść za mąż. Po latach nieudanych związków w końcu trafiła na "tego jedynego", który był spełnieniem jej marzeń. Zdecydowała, że chce wyjść za niego za mąż, co też wkrótce miało się stać. Para szybko wybrała termin ślubu i zaprosiła wielu gości.

W dniu ceremonii, podczas uroczystej Mszy Św. para stała przed ołtarzem i trzymając się za ręce miała wypowiedzieć do siebie słowa przysięgi małżeńskiej. Kiedy jednak pan młody otrzymał od księdza mikrofon, zamiast spodziewanej przysięgi, powiedział tylko 5 słów.

- Po prostu nie mogę tego zrobić - czytamy w serwisie "Love what matters".

Panna młoda nie mogła w to uwierzyć. W jednej chwili puls podniósł jej się znacznie, a serce zaczęło bić jak nigdy wcześniej. Anna zobaczyła przed swoimi oczami mroczki i osunęła się na ziemię. W międzyczasie podbiegł do niej jej synek z poprzedniego związku, który widząc osłabioną wyraźnie mamę chciał ją ratować. Zamiast jednak pomóc jedynie pobrudził jej suknię ślubną, na której widać było błotniste ślady jego bucików.

Ta scena była przerażająca i wzbudziła we wszystkich wiele negatywnych emocji. Matka panny młodej nie potrafiła znieść tego napięcia. Krzyknęła doniośle.

 - Zabiję go - wrzasnęła oburzona.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Nikt tak pięknie nie napisał o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Łzy same napływają do oczu
2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

Panna młoda dzisiaj wspomina tamte chwile z przerażeniem w oczach, ale jak przyznała - dalej ma swoją suknię ślubną, na której widnieją ślady butów jej synka. To przypomina jej, że jedyny, prawdziwy mężczyzna, który ją kocha, to jej dzisiaj nastoletni syn, który zawsze będzie przy niej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomo, gdzie Piotr Woźniak-Starak chciał zabrać swoją żonę za 3 dni. Nie zdążył. To było ich wyjątkowe miejsce
  2. Józef Oleksy wyjawił straszliwe informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. To się aż nie mieści w głowie
  3. Tata przez 13 lat odwiedzał miejsce, w którym umarł jego syn. Pewnego dnia znalazł tam wiadomość i płakał przez godzinę
  4. Mąż zadzwonił ze sklepu, ile kupić wody, odpowiedziała 12. Jak zobaczysz z czym wrócił popłaczesz się ze śmiechu
  5. 5-latka po raz pierwszy poszła do szkoły. Gdy rodzice przyjechali odebrać córkę, zabrakło im słów

Źródło: Topniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News