Fatalna kompromitacja panny młodej podczas pierwszego tańca. Każdy mógł obejrzeć co miała pod suknią, reakcje gości mówią wszystko [WIDEO]

Fatalna kompromitacja panny młodej podczas pierwszego tańca. Każdy mógł obejrzeć co miała pod suknią, reakcje gości mówią wszystko [WIDEO] Źródło: youtube/majkelzak

Ślub tej pary raczej był udany, ale początek wesela raczej do takowych nie należał. Podczas ich pierwszego tańca doszło do zaskakującej wpadki, goście mogli zobaczyć, co panna młoda miała pod suknią.

Po tym, jak zakończył się ślub, para wraz z kolumną aut z gośćmi udała się na salę weselną. Zgodnie z dawną i wciąż kultywowaną tradycją, podczas pierwszego utworu parkiet należy wyłącznie do młodej pary. Państwo młodzi zaczęli swój pierwszy taniec, ale po kilku minutach doszło do zaskakującej wpadki.

Ślub odbył się bez problemów, ale na weselu trafiła się wpadka

Para wybrała sobie do swojego pierwszego tańca utwór popularnej, amerykańskiej wokalistki Rihanny, pod tytułem Love on The Brain. Już sam wybór utworu jest dosyć nietypowy i zdaniem wielu internautów nietrafiony, bo tekst jest o toksycznej miłości i przemocy w związku. Jednak z tym ani para, ani goście nie mieli problemu. Bardziej zaskoczyło to, co się działo w trakcie tańca.

Początek wyglądać dosyć standardowo, choć na pewno trzeba pochwalić parę za świetne przygotowanie się do wesela. Jednak po chwili doszło do momentu choreografii, w którym pan młody bierze swoją partnerkę na ręce i kilkukrotnie ją obraca. W tym momencie cała sala weselna zobaczyła, co panna młoda ma pod suknią. Po kilku takich obrotach słychać było śmiech kilku osób z sali, które po ujrzeniu takiej wpadki zwyczajnie nie mogły się powstrzymać.

Nagranie z wpadką pary trafiło do internetu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mimo to, wesele mogą zaliczyć do udanych, bo do samej wpadki para podchodzi ze sporym dystansem. Oboje wrzucili swój taniec do internetu, dopisując w tytule "niespodziewana wpadka". Nagranie zdobyło niemałą popularność na serwisie YouTube, gdzie zebrało ponad 700 tysięcy wyświetleń i 1,5 tysiąca polubień. Również sporo osób nie omieszkało skomentować nagrania.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda. Zginął w wypadku, miał zaledwie 27 lat
2. Nie żyje legenda piłki nożnej. Grał w historycznym remisie Polaków na Wembley

- Sam pomysł ciekawy, ale suknia fatalnie układa się podczas tańca - pisała internautka.

- Sukienka jest dobrze uszyta, ale niestety [...] zakłada się halkę na piruety, bo potem tyłek wszystkim gościom się pokazuje - komentowała inna użytkowniczka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fakt, o którym rząd milczy, w kontekście wzrostu emerytur. Najubożsi emeryci zostaną najbardziej pokrzywdzeni
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Prababcie miały świetny sposób, by pieczyste było soczyste. Wystarczy zrobić jedną ważną rzecz, a mięso będzie rozpływać się w ustach
  4. Kupiła i porównała kosmicznie drogi makowiec Gessler z ciastem z Biedronki. Niewiarygodne, czego zabrakło w droższym
  5. Kobieta dopiero w święta dowiedziała się, że została babcią. Nagrali jej reakcję, aż chce się płakać

Źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News