Spojrzała na pierścionek zaręczynowy i zdębiała. Zamiast kamienia był w nim kawałek ciała jej wybranka

Spojrzała na pierścionek zaręczynowy i zdębiała. Zamiast kamienia był w nim kawałek ciała jej wybranka Źródło: unsplash

Ślub był dla nich długo wyczekiwanym wydarzeniem. Zanim do niego doszło, przyszły pan młody obdarował swoją ukochaną pierścionkiem zaręczynowym, i to nie byle jakim. W jego środku znajdował się kawałek ciała mężczyzny.

Ślub i to, co będzie po nim, mieli już dokładnie zaplanowane. Para rozpisała całą swoją wspólną przyszłość, gdy tylko zrozumieli, że nie mogą bez siebie żyć. Wystarczyło już jedynie się oświadczyć i mogli zaczynać organizować przyjęcie. 

Zaręczyny, ślub, dzieci - wszystko mieli zaplanowane

Para o pierścionkach zaręczynowych rozmawiała jeszcze przed oświadczynami. Przyszły pan młody wiedział dokładnie, jaka biżuteria podoba się jego partnerce. Carlee nie jest fanką klasycznej biżuterii ślubnej i zdecydowanie nie należy do kobiet, które całe życie marzą o pierścionku z brylantem. 

- Kiedy rozmawialiśmy o naszych zaręczynach powiedziałam, że diamenty są przereklamowane. Nie potrzebuję diamentu na potwierdzenie tego, jak bardzo ktoś mnie kocha. Mój narzeczony przeprowadził się już z Kanady, więc dowiódł swojej miłości! - wspomniała dziewczyna. 

Wyjątkowy ślub za sprawą niesamowitego pierścionka

W końcu przyszedł ten dzień i Carlee usłyszała to najważniejsze pytanie, a po tym, jak zgodziła się zostać żoną, jej narzeczony wręczył jej wyjątkowy pierścionek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Reakcja przyszłej panny młodej na pierścionek była dokładnie taka, jakiej spodziewał się mężczyzna. Jego kreatywne podejście do tematu biżuterii zostało zauważone i wychwalone. 

- Jestem tak niesamowicie podekscytowana, że mogę poślubić mojego najlepszego przyjaciela. Mężczyznę, który wie, że jego ząb mądrości znaczy dla mnie więcej niż diament - powiedziała przyszła panna młoda. 

Dzisiaj grzeje: 1. W gabinecie ginekologa umieszczono ukrytą kamerę. Ofiar mogą być setki, internauci szukają sprawcy

2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

Pierścionek zaręczynowy, który teraz zdobi dłoń Carlee wykonany został z zęba mądrości narzeczonego. Pomysłodawcą "zębowej biżuterii" był ojciec przyszłego pana młodego, który przeglądając zdjęcia syna, zainspirował się do tego stopnia, że podsunął swojemu dziecku, tak nietypowy pomysł.

uploaded

fot. Imgur

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miliony rodzin nie dostaną 500 plus?! Wypłata pieniędzy może zostać wstrzymana
  2. Beata Tyszkiewicz zabrała głos ws. "Tańca z gwiazdami". Zdradziła tajemnicę dzisiejszego finału
  3. Przenigdy nie wylewaj wody po gotowaniu jajek! Można ją wykorzystać w niezwykły sposób, efekt powala
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

źródło: popularne 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News