Panna młoda niemal dostała zawału gdy usłyszała żądanie swojej druhny. Nie miała wstydu prosząc o podobną rzecz

Panna młoda niemal dostała zawału gdy usłyszała żądanie swojej druhny. Nie miała wstydu prosząc o podobną rzecz Źródło: .

Ślub miał się odbyć za kilka tygodni. Panna młoda spotkała się ze swoją druhną, by omówić ostatnie szczegóły dotyczące zaplanowanego wydarzenia. Prośba, jaka padła z ust druhny przeraziła przyjaciółkę, która miała zaraz wychodzić za mąż. Jak jej nie było wstyd prosić, o coś takiego?

Ślub jest ogromnym wydatkiem dla młodej pary. Samo wynajęcie sali, opłaty za jedzenie i napoje są już ogromną sumą pieniędzy. Do tego dochodzą koszty sukni ślubnej dla panny młodej oraz garnituru dla pana młodego, fryzjera, makijażu. Planowanie ceremonii może pochłonąć przerażające wielkie sumy pieniędzy, dlatego gdy ta panna młoda usłyszała, jaką prośbę ma do niej druhna, złapała się za głowę i nie mogła uwierzyć w to, co słyszy. 

Ślub zbliżał się wielkimi krokami

Do ślubu zostało kilka tygodni. Państwo młodzi ledwo wiązali koniec z końcem, by móc pozwolić sobie na przyjęcie, które chociaż nie było zaplanowane z rozmachem, pochłonęło ich całe oszczędności. Rodzina i przyjaciele robili, co w ich mocy, by pomóc im spędzić ten dzień, tak, jak sobie go wymarzyli. 

Panna młoda spotkała się ze swoją przyjaciółką, która miała być jej świadkową, by jeszcze raz uzgodnić ostatnie detale związane z ceremonią i przyjęciem weselnym. Wtedy też z ust druhny padła prośba, której panna młoda nigdy nie chciała usłyszeć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Odbędzie się ślub bez druhny? 

Panna młoda miała pomysł, żeby wszystkie druhny wyglądały podobnie, miały mieć na sobie srebrne sandałki. Pomysł przypadł do gustu wszystkim, ale tylko jedna z nich zdobyła się na odwagę, by poprosić pannę młodą o sprezentowanie jej takich butów

Druhna, najlepsza przyjaciółka panny młodej, zażyczyła sobie, by kupić jej srebrne sandałki. I to nie byle jakie. Na ślub miała wejść w przepięknych sandałkach od Michaela Korsa, które w tej chwili kosztują niecały tysiąc złotych. Kiedy panna młoda usłyszała prośbę druhny, powiedziała jej, że jeżeli nie stać ją na srebrne sandałki, ona może jej jakieś kupić, ale na pewno nie te, o które prosi. Druhna nie chciała innych butów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Główny bohater "Złotopolskich" ma w prywatnym życiu żonę MILIONERKĘ. Mają wille i prywatne samoloty

2. Będzie niebezpiecznie. Ogłoszono alerty dla aż 10 województw, zacznie się już za kilka godzin

W tej sytuacji panna młoda nie miała innego wyboru. Powiedziała swojej najlepszej przyjaciółce, że niestety nie będzie ona jej druhną, jeżeli dla niej ważniejsza jest metka niż obecność na ślubie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda "Klanu" doznała śmierci klinicznej. Dziś opowiada o przerażającym przeżyciu
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Poruszające informacje dot. Ewy Drzyzgi. Nie mieli litości
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Lekarze ostrzegają, 64% Polaków ma tę przypadłość. Mało kto wie, że prowadzi do groźnego nowotworu

źródło: wp 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News