Schudła ponad 100 kg, żeby w dniu ślubu byłego narzeczonego wyglądać jak modelka

Schudła ponad 100 kg, żeby w dniu ślubu byłego narzeczonego wyglądać jak modelka Źródło: Screen / Instagram/ @mamajune

Ślub może stać się motywacją do czynienia rzeczy wielkich, a ślub eks-partnera, któremu chce się coś udowodnić - do jeszcze większych. Coś o tym wie amerykańska celebrytka, która schudła aż 100 kg, by na ślubie byłego wyglądać fantastycznie.

Ślub byłego narzeczonego stał się dla Mamy June, amerykańskej celebrytki znanej głównie ze swojej tuszy, powodem do zmian. Rozstanie z partnerem nie załamało jej, a zmusiło do radykalnej metamorfozy. Skrajnie otyła kobieta, która z powodu wyglądu spotkała się z niejednym szyderstwem, postanowiła zacząć zdrowo się odżywiać i prowadzić aktywny tryb życia. Efekt jest niesamowity.

Ślub najlepszą motywacją. Nawet nie swój

Ślub byłego partnera okazał się paradoksalnie najlepszym, co mogło spotkać June Shannon, znaną jako Mama June. Gdyby nie ta motywacja, być może celebrytka wciąż pozostałaby w swoim "słynnym", otyłym wcieleniu. Porzucenie stało się dla niej okazją do zmian.

Starania kobiety widzowie mogli śledzić w programie "From Not to Hot". Jej postępy robiły wrażenie na wszystkich widzach. June była niezwykle zdeterminowana, choć oczywistym jest, że proces takiego "masowego" odchudzania nie jest niczym prostym. Każdy, kto choć raz podejmował się diety, wie, co musiała czuć dzielna kobieta, gdy rozpoczęła treningi i przerzuciła się na zdrowe jedzenie.

Godna podziwu samodyscyplina to jedno, ale Mama June musiała podjąć się też zabiegowi usuwania nadmiarowej skóry i zmniejszenia żołądka. Dodatkowo ujędrniła sobie piersi. Efekt całego procesu? Zrzucenie ponad 100 kilogramów wagi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znana ze swej wagi. Niesamowita metamorfoza Mamy June

Mama June stała się popularna w Stanach Zjednoczonych, gdy kilka lat temu wystąpiła w programie "Toddlers & Tiaras" - telewizyjnym show o konkursach piękności dla dziewczynek. Nie da się ukryć, że uwagę widzów przyciągnęła dzięki swej niespotykanej tuszy. Także producenci programu zainteresowali się jej osobą. June stała się celebrytką, jednak była sławna jedynie z powodu swej wagi i to niekoniecznie w pozytywnym sensie - musiała nasłuchać się wielu żartów na ten temat.

Dzisiaj grzeje: 1. Katastrofa lotnicza, 2 osoby nie żyją. Samolot zderzył się z domem za granicą

2. Płaca minimalna nie pasuje związkom. Jest apel do rządu

Teraz znów to waga jest przyczyną rozgłosu. Tym razem jednak nikomu nie jest do śmiechu. Ludzie z podziwem patrzą, jak celebrytka zrzuca nadmiar kilogramów. Przykład Mamy June na pewno może być inspirujący dla wielu zmagających się z nadwagą osób, a jej były na pewno teraz żałuje, że ją stracił. 

Screen / Instagram/ @mamajune

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najbardziej TOKSYCZNE połączenia znaków zodiaku! Te pary NIGDY nie będą ze sobą szczęśliwe
  2. Księżna jest śmiertelnie chora! Królewski lekarz ogłosił, że zostało jej tylko kilka lat życia
  3. 7-latce w zastraszającym tempie przybywało siniaków na ciele. Niestety, jej mama za późno pojęła co się dzieje
  4. Gwiazda TVN zmniejszyła piersi? Odważne zdjęcie wywołało lawinę domysłów
  5. Sportowiec miał być wielką gwiazdą, dopiero co zadebiutował! Właśnie znaleziono go martwego w hotelu
     

Źródło: Lolmania

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News