Aneta nie potrafi przestać. Wstydliwy problem spędza jej sen z powiek

Aneta nie potrafi przestać. Wstydliwy problem spędza jej sen z powiek Źródło: unsplash

Ślub z ukochanym mężczyzną, później ciąża i perspektywa długiej przyszłości razem, tworząc kochającą i szanującą się rodzinę, taki właśnie był plan na życie Anety. Jednak kobieta nie potrafi przestać, jej wstydliwy problem nie pozwala jej żyć, tak jak sobie zaplanowała.

Ślub, na którym spotka się cała rodzina, gromada prawdziwych przyjaciół, zabawa do białego rana, ale przede wszystkim ten wspaniały mężczyzna, który stoi obok. Nieważna była w tym momencie suknia ślubna czy tort weselny, liczyło się tylko to, że jej marzenia właśnie się spełniają. Niestety, wszystko to znajdowało się w strefie marzeń Anety, która cierpi na dość wstydliwy problem. 

Ślub, dziecko, wspaniała rodzina - tak miało wyglądać życie Anety

Od kiedy była małą dziewczynką marzyła, że szybko znajdzie prawdziwą miłość, która sprawi, że jej świat nabierze piękniejszych barw. Ślub, dziecko, budowa małego domku na wsi, tylko to miała w głowie, gdy myślała o przyszłości. Kiedy koleżanki wybierały liceum, ona zastanawiała się, kiedy w końcu spotka tego jedynego. 

Im więcej świeczek zdmuchiwała na torcie, tym dalej oddalała się wizja ślubu i dziecka. Na horyzoncie nie było nigdzie tego wymarzonego partnera. Jakie było jej zdziwienie, kiedy w końcu go poznała. Miłość, która wybuchła sprawiła, że jej życie zmieniło się o 180 stopni. Jednak jeszcze większe zdziwienie pojawiło się, kiedy dowiedziała się, że jej ukochany już ma żonę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ślub? Tak, ale z inną kobietą

Kiedy sytuacja powtórzyła się jeszcze z dwoma mężczyznami. Aneta wiedziała, że coś nie gra. Próbowała dociec, na czym polega jej problem. Jednak nie mogła zrozumieć, dlaczego już trzy razy rozbiła komuś małżeństwo.

- Dosłownie tracę rozum na widok obrączki i rozglądam się tylko za żonatymi mężczyznami. Robię to całkowicie podświadomie. Po prostu czuję, że skoro już założył rodzinę, to musi być kimś zaradnym i wartościowym - tłumaczy się Aneta. 

Problemy kobiety nie dają jej normalnie funkcjonować. Aneta zachodzi w głowę, czemu jej życie, tak właśnie musi wyglądać. W związku z pożądaniem tylko zajętych mężczyzn, nie jest w stanie związać się z nikim odpowiednim, kimś z kim może kiedyś wzięłaby ślub. 

Dzisiaj grzeje: 1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej

2. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

- Przypadkiem rozbiłam już 3 małżeństwa. Jeden przyznał się do zdrady i wyleciał z domu. Kolejny odszedł od żony, aby być ze mną. Inny próbował grać na dwa fronty, ale wpadł. Żadnego z nich tak naprawdę nie chciałam. Coraz bardziej mi się wydaję, że robię to dla sportu, ale nie potrafię przestać. Zbudować normalnego związku z wolnym chłopakiem też nie umiem - dodała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Nowy podatek oburza Polaków. Nie dość, że jest batem dla pracowitych to jeszcze okrada najbardziej potrzebujących
  3. Panowie spod 6 znaków zodiaku są najlepszymi mężami. Koniecznie sprawdź, czy na liście jest twój partner
  4. Policjanci nie zdążyli. Żona nie miała litości dla męża
  5. Zostało postanowione. Książe Harry pójdzie w ślady księżnej Diany, już nie ma odwrotu

 

źródło: papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News