19 dni po ślubie miała ciężki wypadek. Nie pamiętała nic z najważniejszej w życiu uroczystości

19 dni po ślubie miała ciężki wypadek. Nie pamiętała nic z najważniejszej w życiu uroczystości Źródło: Unsplash / Brooke Cagle

Ślub powinien być niezapomnianym dniem. Gorzej, gdy ktoś nie może tak powiedzieć. Los zakpił z pewnej pary. Gdy panna młoda oglądała ślubne zdjęcia, z przerażeniem zrozumiała, co się stało. Interweniować musiał mąż.

Ślub miał być najpiękniejszym dniem w ich życiu. Wszystko było idealnie przygotowane, ceremonia udała się bez problemu, wesele okazało się fantastyczną imprezą. Jednak życie szykowało dla nowożeńców ponurą niespodziankę. Gdy po kilkunastu dniach młoda żona oglądała zdjęcia ślubne, uświadomiła sobie coś strasznego. Wszystko przez wypadek, którego ofiarą padła wcześniej.

Ślub dniem zapamiętanym na zawsze. Nie tym razem

Około trzech tygodni po pięknym ślubie Justice i Jeremy'ego, młoda żona brała udział w wypadku samochodowym. Kolizja była dość poważna - kobieta miała szczęście, że przeżyła go bez większych obrażeń. Najbardziej ucierpiała jednak jej... pamięć. Lekarze zorientowali się, że Justice zupełnie nie pamięta kilku ostatnich tygodni swojego życia. Nie miała nawet żadnych przebłysków wspomnień.

Nic dziwnego, że gdy Jeremy pokazał jej zdjęcia ze ślubu, kobieta była przerażona. Bo nie wiedziała, że brała jakikolwiek ślub. To był dla niej zbyt duży wstrząs, a najgorsze, że amnezja zaczęła wpływać negatywnie na jej związek z Jeremym.

Co robić, gdy żona nie pamięta ślubu?

Justice starała się cokolwiek sobie przypomnieć, ale samo oglądanie zdjęć nie przywołało wspomnień. Musiała pogodzić się z faktem, że pozostanie panną młodą, która nie pamięta dnia swojego ślubu. Przysięgi, założenia obrączki, pierwszego tańca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jeremy też mocno przeżywał tę sytuację, smutek żony go dobijał. Nagle zrozumiał, że przecież może coś zrobić. Może odświeżyć pamięć Justice. A raczej - zadbać o nowe wspomnienia. Wpadł na genialny w swej prostocie plan. Problemem były fundusze, ale tu wsparli go przyjaciele. Pomogli mu zebrać potrzebne pieniądze, by... odtworzyć zapomniany ślub.

Dzisiaj grzeje: 1. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
2. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy

I tak się stało. Jeremy zorganizował powtórkę ślubu, a uroczystość wyglądała identycznie jak poprzednio: ci sami goście, te same stroje, dekoracje, przysięgi - a nawet menu. Dzięki swojemu mężowi także Justice może teraz powiedzieć, że dzień ślubu był dla niej niezapomnianym przeżyciem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najbardziej TOKSYCZNE połączenia znaków zodiaku! Te pary NIGDY nie będą ze sobą szczęśliwe
  2. Uwielbiana gwiazda TVP ujawniła, że cierpi na straszliwą chorobę. Żyła w strachu każdego dnia
  3. Znana jest już tożsamość kobiety, która uczestniczyła w wypadku Woźniaka-Staraka. To nie była jego żona
  4. Napływają podtrzymujące na duchu słowa. Ich adresatem żona Woźniaka Staraka
  5. Nastolatka wręczyła chłopakowi siekierę i wskazała na 38-latka. Niestety, wykonał jej straszne polecenie

Źródło: Lolmania

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News