W sobotę miał brać ślub, niestety w piątek odbędzie się jego pogrzeb. Smutne informacje z północno-centralnej Polski

W sobotę miał brać ślub, niestety w piątek odbędzie się jego pogrzeb. Smutne informacje z północno-centralnej Polski

Ślub miał odbyć się w sobotę, ale w wyniku smutnego wydarzenia nie dojdzie on do skutku. Do zdarzenia doszło w północno-centralnej części Polski. Pan młody nie dożył ceremonii.

Ślub tego mężczyzny był zaplanowany na sobotę. Wszystko było już przygotowane, ale niestety nie dojdzie on do skutku. W wyniku niezwykle przykrego wydarzenia pan młody stracił życie. Do tragedii doszło w północno-centralnej części Polski. 

Ślub odwołany  

Ślub Filipa miał się odbyć w sobotę. Wszystko już zostało dokładnie przygotowane na tę uroczystą ceremonię. 19-latek nie doczekał jednak tego podniosłego momentu. Zginął w wypadku samochodowym. 

 Do przykrego zdarzenia doszło w miejscowości Dolny Młyn (woj. kujawsko-pomorskie). Rodzina jest zdruzgotana tą tragedią. Trudno sobie nawet wyobrazić, co musi czuć partnerka Filipa, która zamiast przeżywać radość związaną z weselem, będzie musiała pojechać na pogrzeb swojego ukochanego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kulisy wypadku 

Pogrzeb 19-latka odbędzie się w piątek. Na tę przykrą okazję szykowane jest specjalne pożegnanie. Przyjaciele chcą złożyć hołd chłopakowi i zachęcają wszystkich motocyklistów i motocyklistki do tłumnego pojawienia się na pogrzebie. Motoryzacja była bowiem największą pasją Filipa. 

- Proszę Was odprowadźmy go tak, jak na to zasłużył! Zróbmy to tak, żeby nas usłyszał - apelowała w przyjaciółka zmarłego. 

Do tragedii doszło 14 października w miejscowości Dolny Młyn pod Świeciem. 19-latek prowadził swoje Volvo, gdy obok pojawił się samochód ciężarowy, który podczas manewru wymijania uderzył w auto osobowe.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 52-letni bydgoszczanin, kierujący ciężarowym dafem, podczas wymijania się z samochodem osobowym volvo prawym bokiem pojazdu uderzył w drzewo. Części z uszkodzonej skrzyni ładunkowej spadły na osobówkę, a wbijając się przez jej przednią szybę spowodowały śmiertelne obrażenia ciała kierowcy - tłumaczy kulisy zdarzenia Joanna Tarkowska, rzeczniczka prasowa świeckiej policji.

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2.Wybiegły na nich dwa duże psy. Zaciągnęły ich w krzaki, gdzie czekał na nich koszmarny widok, zostało im niewiele czasu

Obok Filipa w pojeździe znajdowała się również 19-latka i malutkie dziecko. Reszta pasażerów nie odniosła jednak żadnych obrażeń. Chłopak miał w sobotę 19 października stanąć na ślubnym kobiercu. Niestety w wyniku tragicznego wypadku 18 października, w piątek, odbędzie się jego pogrzeb.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 14. emerytura nie dla każdego. TYSIĄCE emerytów odciętych od pieniędzy
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. Obudził ją głośny krzyk, w łóżeczku znalazła swoją konającą córkę. Kilkanaście godzin później wyszło na jaw, co zrobił jej partner
  4. 3 znaki zodiaku, które najpiękniej się starzeją. Czas gra tylko na ich korzyść
  5. Juror "Tańca z gwiazdami" ledwo zakończył wieloletni związek, a już ma nową, dużo młodszą partnerkę. "Nie bała się jego choroby"

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł