Podczas ślubu doszło do zamieszania, jeden z gości nagle wstał, po nim kolejni. Panna młoda zrozumiała co się dzieje i zaczęła płakać

Podczas ślubu doszło do zamieszania, jeden z gości nagle wstał, po nim kolejni. Panna młoda zrozumiała co się dzieje i zaczęła płakać Źródło: Youtube/Liquid Media Video Production

Ślub to wyjątkowo ważne wydarzenie, gdy podczas tej uroczystości dochodzi do zamieszania, wielu obawia się, że coś pójdzie nie tak. Gdy podczas ceremonii jeden z gości wstał, a za nim kolejni, panna młoda była w szoku. Gdy zrozumiała, co się dzieje, zaczęła płakać. Nie spodziewała się czegoś takiego.

Ten ślub panna młoda zapamięta do końca życia. Gdy ceremonia trwała sobie w najlepsze nagle jeden z gości wstał, w ślad za nim podnieśli się kolejni. Panna młoda była w szoku, nie wiedziała, co się dzieje. Gdy w końcu zrozumiała, nie mogła powstrzymać płaczu. Niesamowite sceny.

W trakcie ślubu doszło do zamieszania, goście zaczęli wstawać, panna młoda nie wiedziała, co się dzieje

Ślub jest niesamowicie wzruszającym wydarzeniem, podczas którego nie trudno o łzy. Każdy, kto uczestniczy w tym podniosłym wydarzeniu, stara się sprawić, by dla pary młodej pozostało ono niezapomniane. W tym przypadku nie było inaczej, przyjaciele młodej pary postanowili zrobić im niesamowitą niespodziankę. Młode małżeństwo nie było w stanie powstrzymać łez. Coś niesamowitego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ceremonia trwała sobie w najlepsze bez najmniejszych zakłóceń, gdy nagle zaczęło się coś dziać. Goście jeden po drugim zaczęli wstawać. Zdezorientowana para młoda nie wiedziała, o co chodzi. Gdy zrozumieli, nie byli w stanie powstrzymać łez. Nie spodziewali się czegoś podobnego. 

Para młoda nie była w stanie opanować płaczu - goście, jeden po drugim, zaczęli wstawać, a z końca sali zaczął dochodzić śpiew. Kolejni goście dołączali jeden po drugim, kontynuując przepiękną pieśń. Najbliżsi przyjaciele postanowili zorganizować przepiękną niespodziankę. Nikt nie spodziewał się takich wydarzeń.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie mogło być inaczej, nadeszło nieuniknione. Sanepid poinformował Polaków, musimy się przygotować

2. Nocna akcja policji na Śląsku. Ksiądz oskarżony o pedofilię

Gdy ksiądz zainicjował pieśń, nic nie wskazywało na to, co wydarzy się później. Goście, którzy nie byli zaangażowani w niespodziankę, również byli w szoku. Natychmiast wyciągnęli telefony i zaczęli nagrywać. Przyjaciele pary młodej postawili na niespodziankę, której małżeństwo nie zapomni do końca życia. Zdobyli się na przepiękny gest, który z uśmiechem będzie wspominany do późnej starości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jedzenie fasolki szparagowej może grozić ogromnym niebezpieczeństwem. Musisz zawsze pamiętać o 2 zasadach
  2. Nie żyje kochany przez miliony gwiazdor. Był jedną z ikon sportu
  3. Bezdomny znalazł czek na astronomiczną kwotę, ale oddał go właścicielce. Reakcja kobiety wprawia w osłupienie, mężczyzna miał oczy pełne łez
  4. Brała udział w "X Factorze", teraz przerwała milczenie. Ujawniła karygodne praktyki zza kulis, jak ludzie mogą się na nie godzić?
  5. Mąż rozwiódł się z żoną, bo przestała mu się podobać. Zobaczył ją niedługo potem i ogromnie żałował, widok zwalał z nóg
  6. Jest oficjalny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Od dziś już wiadomo, kto nie musi zakrywać nosa i ust

Źródło: Podaj To

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News