W dniu ślubu panna młoda dostała tajemniczą paczkę. Zobaczyła jej zawartość i zalała się łzami, wiadomość z zaświatów

W dniu ślubu panna młoda dostała tajemniczą paczkę. Zobaczyła jej zawartość i zalała się łzami, wiadomość z zaświatów Źródło: Mandelette Photography

Ślub miał się odbyć lada chwila, a panna młoda niespodziewanie otrzymała tajemniczą paczkę. Po jej otwarciu nie mogła przestać płakać. Okazało się, że była w niej wiadomość z zaświatów.

Ślub był długo planowanym wydarzeniem. Przyszła panna młoda zorganizowała ceremonię tak, by jej rodzina i przyjaciele na zawsze zapamiętali ten dzień. Chociaż wszystko było zapięte na ostatni guzik, na chwilę przed rozpoczęciem ceremonii, wydarzyło się coś nieoczekiwanego.

Niesamowity ślub, na którym nie będzie jej mamy 

Kaylee i Taylor poznali się, gdy mama dziewczyny zaczęła chorować. Pomimo walki z nowotworem piersi, kobieta odeszła w wieku 55 lat. Nie zdążyła zobaczyć, jak jej ukochana córka zakochuje się w młodym mężczyźnie. Wiedziała jednak, że chłopak jest dobrym kandydatem na męża i zapewniła córkę o swoim błogosławieństwie. 

- Moja mama umarła w tak młodym wieku, że ciężko było mi się pogodzić z tym, że nie zobaczy, jak kończę szkołę, biorę ślub, zdobywam pierwszą poważną pracę i nie pozna moich dzieci - powiedziała Kaylee.

Do zaręczyn pary doszło już po śmierci mamy. Kaylee chociaż bez mamy przy boku cieszyła się na nadchodzący ślub z mężczyzną, który był dla niej ogromnym wsparciem w ciężkich chwilach. 

Do ślubu zostało parę chwil 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najbliższa przyjaciółka zmarłej mamy na chwilę przed rozpoczęciem ceremonii, odwiedziła pannę młodą. Zgodnie z życzeniem jej matki, postanowiła podarować dziewczynie tajemniczy prezent. Kaylee pomimo tego, że miała już wychodzić do kościoła, otworzyła pakunek. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. Tysiące Polaków w żałobie, nie żyje legendarny muzyk. Jego utwory od lat inspirowały młodych wykonawców

Gdy zajrzała do pudełka jej oczom ukazał się tak niesamowity prezent, że dziewczyna natychmiast zalała się łzami. W środku był szlafrok, który przyjaciółka zmarłej uszyła z sukni ślubnej jej mamy. Panna młoda nie mogła dojść do siebie, gdy zobaczyła piękny podarunek. Czuła, że zmarła matka jest przy niej i ją wspiera w tym niezwykle ważnym dniu. 

uploaded

fot. CJ Bryant

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kierowcy mają czas tylko do 1 grudnia. Potem posypią się mandaty na 17 tys. zł
  2. Przerażające nagranie wyciekło do sieci. Torturowana kobieta wykradła oprawcom telefon i rozpaczliwie błaga o pomoc
  3. Najlepszy bigos na święta. Przepis Kuronia zdradza sekrety idealnego dania i wydobywa smak, którego nie da się zapomnieć
  4. Na oczach synów bez opamiętania dźgał nożem matkę. Rzucili się na niego, chociaż nie mieli szans, tragiczny finał

źródło: metrocouk

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News